Biletomat Koncerty Accept + Reds' Cool

Koncerty: Accept + Reds' Cool

Bilety na koncert

Accept + Reds' Cool

termin

Śr, 27 maja 2015 godz. 18:30

miejsce

Fabryka
Zabłocie 23, 30-701 Kraków

organizator

Knock Out Productions

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 26 maj 2015 23:59

90 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 27 maj 2015 15:00

100 PLN

Wyprzedane 

📄Accept w Fabryce!

Accept, Reds' Cool

Knock Out Productions z przyjemnością prezentuje jedyny w Polsce koncert heavy metalowej legendy, zespołu Accept ! Niemcy wystąpią 27 maja, w klubie "Fabryka" w Krakowie oczywiście.

otwarcie bram: 18:30
start koncertu: 19:30

ACCEPT (Niemcy) heavy metal:

Jeden z zespołów, które są odpowiedzialne za powstanie i rozwój klasycznego heavy metalu. Z przerwami jest na scenie blisko 40 lat. Powrócili na dobre w 2009 roku, w wielkim stylu. Od tamtej pory Accept parokrotnie gościł w Polsce, dając za każdym razem niesamowite koncerty. Ale ten, który odbędzie się w "Fabryce" pod koniec maja 2015 roku, będzie wyjątkowy.

W 2014 roku Accept dał genialny koncert na Przystanku Woodstock dla ponad 500 tys. fanów. Wtedy na scenie stali Mark Tornillo, Wolf Hoffmann, Herman Frank, Peter Baltes i Stefan Schwarzmann. Niestety, w takim składzie niemieckiej legendy nie zobaczymy już w Polsce. Frank i Schwarzmann pod koniec 2014 roku ogłosili swoje odejście z Accept i chcą skoncentrować się na trio The German Panzer, które uzupełnia Schmier z Destruction. Obyło się bez wzajemnego obrzucania błotem. Strony rozstały się w przyjaźni, życząc sobie powodzenia na nowej drodze artystycznego życia.

Mark, Wolf i Peter będą kontynuować karierę pod szyldem Accept oraz koncertową promocję znakomitego, trzeciego po reaktywacji albumu "Blind Rage" z 2014 roku. Kto stanie obok nich na scenie? W chwili, gdy publikujemy tę zapowiedź, personalia następców Hermana i Stefana nie są znane. Jedno jest pewne, na pewno do Accept trafią doskonali muzycy, których celem będzie to, co zawsze było najważniejsze dla tego zespołu – dawanie kapitalnych koncertów i nagrywanie wyśmienitych płyt. Warto przyjść i zobaczyć nowe wcielenie wielkiej legendy!

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK