Biletomat Koncerty Acid Drinkers - POZNAŃ

Koncerty: Acid Drinkers - POZNAŃ

Bilety na koncert

Acid Drinkers - POZNAŃ

termin

Nd, 25 lutego 2018 godz. 20:00

miejsce

U Bazyla
ul. Norwida 18A, Poznań

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 24 lut 2018 23:59

45 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 25 lut 2018 17:00

50 PLN

Wyprzedane 

📄Acid Drinkers w Poznaniu

Acid Drinkers
Ziemia Zakazana

18:30 - otwarcie drzwi
19:00 - 19:40 - support: Ziemia Zakazana
20:00 - 21:40 Acid Drinkers

Trasa koncertowa „In Thrash We Trust” rusza do Waszych miast! Będzie jazda bez trzymanki! Set przepełniony jest szybkimi utworami, które przepiłują Wam uszy i wycisną siódme poty! Na trasie nabędziecie również okolicznościowe trasowe koszulki!

W języku angielskim słowo „thrash” oznacza „hałaśliwą imprezę”, „głośne przyjęcie”, czy „spuszczanie łomotu”. Wydaje się, że definicja słownikowa idealnie oddaje charakter tego, co czeka nas razem z Kwasożłopami podczas koncertów!

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 28 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną.

www.acid-drinkers.com
www.facebook.com/AcidDrinkers

Ziemia Zakazana
Ziemia Zakazana to ludzie których połączyła pasja i marzenia. Z biegiem czasu stali sie paczķą dobrych kumpli i dzięki temu stworzyli potężny ładunek energetyczny, który eksploduje na każdym koncercie. W obecnym składzie, Ziemia zagrała kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce. W międzyczasie udało im się wesprzeć na trasie zespół Hunter a także pojechać w swoją własną, dzieląc scenę z Chupą z Poznania. Do tej pory zespół wydał dwie płyty, a także swój autorski merch. To wszystko do nabycia będzie podczas koncertu. Poznań! Gotowi aby stać się Zakazanymi? Wokalistę zespołu Damiana Kikołę możecie znać z ostatniej edycji The Voice of Poland, w której odpowiedzialny był za prawdziwe, rockowe trzęsienie ziemi.
https://www.facebook.com/ziemiazakazana/
https://www.youtube.com/watch?v=3IuHfimHEcg
https://www.youtube.com/watch?v=MwiFKTm1NVg
www.ziemiazakazana.com

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Promocja Walentynkowa 2018

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK