Biletomat Koncerty Acid Drinkers - POZNAŃ

Koncerty: Acid Drinkers - POZNAŃ

Bilety na koncert

Acid Drinkers - POZNAŃ

termin

Nd, 25 lutego 2018 godz. 20:00

miejsce

U Bazyla
ul. Norwida 18A, Poznań

organizator

P.W. Events

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 24 lut 2018 23:59

45 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 25 lut 2018 17:00

50 PLN

Wyprzedane 

📄Acid Drinkers w Poznaniu

Acid Drinkers
Ziemia Zakazana

18:30 - otwarcie drzwi
19:00 - 19:40 - support: Ziemia Zakazana
20:00 - 21:40 Acid Drinkers

Trasa koncertowa „In Thrash We Trust” rusza do Waszych miast! Będzie jazda bez trzymanki! Set przepełniony jest szybkimi utworami, które przepiłują Wam uszy i wycisną siódme poty! Na trasie nabędziecie również okolicznościowe trasowe koszulki!

W języku angielskim słowo „thrash” oznacza „hałaśliwą imprezę”, „głośne przyjęcie”, czy „spuszczanie łomotu”. Wydaje się, że definicja słownikowa idealnie oddaje charakter tego, co czeka nas razem z Kwasożłopami podczas koncertów!

Acid Drinkers (po polsku Kwasożłopy) to zespół rock’n’rollowy założony przy butelce taniego wina w Poznaniu w 1989 r. Pełnoletni, a nawet dojrzały będący w rewelacyjnej formie nieprzerwanie od ponad 28 lat. Panowie psują robotę Kazimierzowi Wielkiemu- zastają miasta murowane, a zostawiają zgruzowane. Objechali Polskę wzdłuż i wszerz grając ponad 1500 koncertów. Wiele z nich dziesiątki tysięcy fanów pamięta do dziś. Na swoim koncie mają 17 płyt, które znacząco wpłynęły na polską scenę muzyczną.

www.acid-drinkers.com
www.facebook.com/AcidDrinkers

Ziemia Zakazana
Ziemia Zakazana to ludzie których połączyła pasja i marzenia. Z biegiem czasu stali sie paczķą dobrych kumpli i dzięki temu stworzyli potężny ładunek energetyczny, który eksploduje na każdym koncercie. W obecnym składzie, Ziemia zagrała kilkadziesiąt koncertów w całej Polsce. W międzyczasie udało im się wesprzeć na trasie zespół Hunter a także pojechać w swoją własną, dzieląc scenę z Chupą z Poznania. Do tej pory zespół wydał dwie płyty, a także swój autorski merch. To wszystko do nabycia będzie podczas koncertu. Poznań! Gotowi aby stać się Zakazanymi? Wokalistę zespołu Damiana Kikołę możecie znać z ostatniej edycji The Voice of Poland, w której odpowiedzialny był za prawdziwe, rockowe trzęsienie ziemi.
https://www.facebook.com/ziemiazakazana/
https://www.youtube.com/watch?v=3IuHfimHEcg
https://www.youtube.com/watch?v=MwiFKTm1NVg
www.ziemiazakazana.com

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Promocja Walentynkowa 2018