Biletomat Koncerty Poznań Afromental

Koncerty: Afromental

Bilety na koncert

Afromental

termin

Nd, 14 lutego 2016 godz. 20:00

miejsce

Eskulap
ul. Stanisława Przybyszewskiego 39, 60-356 Poznań

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
So, 13 lut 2016 23:59

54 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Nd, 14 lut 2016 17:00

59 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Afromental zagrają w poznańskim Eskulapie

Afromental

Agencja P.W. Events zaprasza serdecznie na koncert zespołu AFROMENTAL! Muzycy pojawia się już 14 lutego 2016 roku w poznańskim klubie Eskulap.

Zespół wystąpi z materiałem koncertowym promującym najświeższy album “Mental House", którym podkreśla swój niezależny charakter i niepowtarzalny styl muzyczny. Będziemy mogli zapewne usłyszeć charakterystyczny i towarzyszący temu zespołowi od lat groove i flow z pogranicza hip-hopu i soulu połączony z ciężkimi gitarowymi brzmieniami.

Afromental to siedmiu pełnych energii i bardzo uzdolnionych facetów. Każdy z nich to wyrazista i nietuzinkowa postać. Zarówno prywatnie, jak i na scenie stanowią bardzo zgraną grupę. Grupę, jakiej jeszcze w Polsce nie było! Muzyka, którą tworzą to wypadkowa inspiracji wszystkich członków zespołu, stylistycznie to mieszanka głównie rocka, hip-hopu, rapcore’u.

Zespół w swojej 11 –letniej działalności wydał 4 studyjne albumy:
„The Breakthru” (2007)
„Playing with pop” (2009)
„The B.O.M.B.” (2011)
"Mental House" (2014)

Afromental posiada na swoim koncie występy na najważniejszych scenach i festiwalach w Polsce, liczne nagrody m.in. MTV European Music Award, VIVA Comet, Eska Music Award, Superjedynkę. Lata 2012 - 2015 to bardzo duża aktywność koncertowa zespołu oraz zdominowanie ramówek telewizyjnych w Polsce dzięki udziałowi trzech członków zespołu w dwóch, znanych na całym świecie, muzycznych formatach telewizyjnych. Wojtka „Łozo” Łozowskiego można było zobaczyć w roli jurora programu „Must be the Music”, a Tomsona ( Tomasza Lacha ) i Barona (Aleksandra Milwiw-Barona) w pięciu z rzędu edycjach programu „The Voice of Poland”.

W ubiegłym roku Afromental świętował 10-lecie istnienia i uczcił je w najlepszy z możliwych sposobów - wydając nową, dość zaskakującą z punktu widzenia inspiracji płytę, a także wyruszając w jubileuszową klubową trasę koncertową X TOUR! Czwarte dzieło Afromental o dość niepokojącym tytule "Mental House" to podkreślenie niezależnego charakteru i niepowtarzalnego muzycznego stylu zespołu, który bez wątpienia będziecie mogli usłyszeć już w lutym w Poznaniu! Zespół pracuje obecnie nad wyjątkową niespodzianką dla fanów i zapowiada publikację filmu dokumentalnego opowiadającego historię powstania i 11-letniej działalności.
Afromental to: Łozo (Wojciech Łozowski - wokal), Tomson (Tomasz Lach – wokal), Śniady (Bartosz Śniadecki - instr. klawiszowe), Baron (Aleksander Milwiw-Baron – gitara), Lajan (Wojciech Witczak – bas), Torres (Tomasz Torres - perkusja), Dziamas (Grzegorz Dziamka - instr. perkusyjne).

https://www.facebook.com/Afromental/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK