Biletomat Koncerty Poznań Akademia Gitary: festiwal / Julia Pietrucha

Koncerty: Akademia Gitary: festiwal / Julia Pietrucha

Bilety na koncert

Akademia Gitary: festiwal / Julia Pietrucha

termin

So, 09 września 2017 godz. 19:00

miejsce

Aula UAM
Wieniawskiego 1, Poznań

organizator

Good Taste Production sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Strefa A

I Pula

dostępna do
Pt, 08 wrz 2017 11:21

89 PLN

Wyprzedane


Strefa B

I Pula

dostępna do
Pt, 08 wrz 2017 11:21

69 PLN

Wyprzedane


Strefa C

I Pula

dostępna do
Pt, 08 wrz 2017 11:21

49 PLN

Wyprzedane


Strefa D

I Pula

dostępna do
Pt, 08 wrz 2017 11:21

39 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Akademia Gitary z Julią Pietruchą

Julia Pietrucha

Jest nam niezwykle miło gościć tę najmniejszą z gitar na Festiwalu. A wszystko za sprawą niezwykle wrażliwej i utalentowanej Julii Pietruchy. Subtelne dźwięki ukulele, na którym zagra artystka, pozwolą na chwilę się zatrzymać i uciec od codzienności. Będzie radośnie i słonecznie – nie zabraknie szumu morza i śpiewu ptaków. Julia jest bardzo dziewczęca, ale momentami bywa też zadziorna. Podczas tego bardzo intymnego koncertu usłyszymy utwory płynące prosto z serca. To będzie muzyczna podróż do miejsc, do których artystka dotarła dzięki temu niepozornemu instrumentowi. Julia z pewnością zaczaruje swoim głosem i tekstami, które pisze sama. To szczery głos młodego pokolenia, ale też muzyka dla wrażliwego odbiorcy w każdym wieku.

***

Zasłynęła jako aktorka serialowa i filmowa. W kwietniu 2016 roku samodzielnie wydała swój debiutancki album „Parsley" zainspirowany kilkumiesięczną podróżą po Azji. Płyta zawiera 15 autorskich piosenek w balladowym klimacie pop, z elementami folku i kojącymi dźwiękami ukulele. Album spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem krytyki i został scharakteryzowany jako zaskakujący i porywający. Następstwem udanego debiutu było zaproszenie na Open’er Festival, gdzie pierwszy koncert artystki z entuzjazmem przyjęła ponad tysięczna publiczność. W kolejnych tygodniach singiel „On My Own” promujący płytę „Parsley” na stałe zagościł na Liście Przebojów Programu 3 Polskiego Radia. Akademia Muzyczna Trójki uhonorowała Julię swoją najważniejszą coroczną statuetką – Mateuszem 2016 w kategorii Muzyka Rozrywkowa – Debiut, za "unikatową wrażliwość i udowodnienie sobie i światu, że można inaczej". Po zagraniu kilku koncertów Julia ruszyła jesienią 2016 oraz wiosną 2017 w regularne klubowe trasy koncertowe, które okazały się być ogromnym sukcesem.

Regulamin imprezy: http://www.goodtaste.pl/regulamin/#

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK