Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Alec Benjamin

Koncerty: Alec Benjamin

Bilety na koncert

Alec Benjamin

termin

So, 09 Luty 2019 godz. 20:00

miejsce

Klub Hydrozagadka
11 listopada 22, 03-436 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 08 luty 2019 23:59

59 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Alec Benjamin!

Alec Benjamin

wejście: 19:00, start: 20:00

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert Aleca Benjamina! Młody artysta zagra 9 lutego w warszawskiej Hydrozagadce!

Alec Benjamin sam siebie nazywa po prostu narratorem. Zainspirowany Eminemem i Paulem Simonem, 18-letni singer-songwriter z Los Angeles podpisał kontrakt z jedną z największych wytwórni muzycznych. Po przygotowaniu albumu opuścił jednak wytwórnię i samodzielnie zorganizował trasę po Europie, gdzie grał na parkingach hal, w których odbywały się koncerty Shawna Mendesa i Troye Sivana. Rozdając słuchaczom wizytówki, zbudował bazę fanów na całkowicie obcym dla siebie kontynencie. Po powrocie z trasy wraz z Jonem Bellionem nagrał studyjny album „New York Soul (Part II)”, po czym swoimi występami otwierał koncerty Belliona.

Mając już wiernych słuchaczy, Alec co dwa tygodnie dzielił się nowym utworem na YouTube. Po pół roku działalności na swoim kanale zebrał ponad 150 tysięcy subskrybentów. W 2017 roku nagrał viralowy przebój „I Built A Friend”, którego liczba odtworzeń na Spotify w ciągu roku sięgnęła czterech milionów i wystąpił w jednym z najpopularniejszych programów telewizyjnych „America’s Got Talent”.
W tym roku w życiu Aleca pojawił się nowy rozdział, który otworzył singlem „Let Me Down Slowly”, który jest zapowiedzią debiutanckiego albumu artysty. Koncert w Warszawie będzie jego pierwszym występem w Polsce. 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty GO AHEAD!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.