Biletomat Koncerty Poznań Amy Macdonald

Koncerty: Amy Macdonald

Bilety na koncert

Amy Macdonald

termin

Pt, 24 marca 2017 godz. 19:45

miejsce

MTP Hala nr 2
Głogowska 14, 60-101 Poznań

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Czw, 23 mar 2017 23:59

120 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Pt, 24 mar 2017 11:00

140 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Amy Macdonald w Poznaniu!

Amy Macdonald

19:00: Drzwi
19:45: support
21:00: AMY MACDONALD

Agencje Alter Art i Go Ahead zapraszają na dwa koncerty Amy Macdonald! Artystka wystąpi 23 marca w warszawskim Palladium i 24 marca na Hali nr 2 MTP w Poznaniu.

Aż pięć lat czekaliśmy na nowy album Amy Macdonald, ale artystka wreszcie potwierdziła jego premierę! Płyta "Under Stars" ukaże się 17 lutego przyszłego roku. Szkocka wokalistka sama przyznaje, że praca nad materiałem zajęła rekordowo dużo czasu, ale te dwa i pół roku prac pozwalają jej czuć się wyjątkowo dumną z czwartej płyty.

Amy Macdonald jest wokalistką i autorką tekstów, specjalizującą się głównie w balladach. Na całym świecie sprzedała ponad 9 milionów egzemplarzy płyt! W Polsce jest znana przede wszystkim z przeboju „This Is The Life”, który wydała mając zaledwie 18 lat. Ten hit to tylko jeden z jej sukcesów – na koncie ma m.in. pokonanie Adele, Duffy i Gabrielli Climi w rywalizacji o niemiecką nagrodę Echo Awards dla najlepszego debiutanta, tytuł najlepszego debiutu od czasów Amy Winehouse czy pierwsze miejsce singla „This Is The Life” w dziesięciu krajach. Jest ukochaną artystką w swoim kraju. Kilka lat temu została wręcz wybrana Osobowością Roku w Szkocji!

https://www.youtube.com/watch?v=iRYvuS9OxdA
Premiera "Under Stars" będzie okazją do światowej trasy koncertowej, którą rozpocznie się w Europie. Koncerty w Polsce będą doskonałą okazją, by posłuchać zarówno najnowszych utworów, jak i największych przebojów artystki na żywo!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Koncertowy marzec w Poznaniu! Muzyka jest kobietą - KONCERTY!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK