Biletomat Koncerty AN ELECTRIC EVENING OF ANTIMATTER

Koncerty: AN ELECTRIC EVENING OF ANTIMATTER

Bilety na koncert

AN ELECTRIC EVENING OF ANTIMATTER

termin

Pon, 19 października 2015 godz. 20:00

miejsce

Protokultura
Niterów 29B, 80-863 Gdańsk

organizator

Protokultura Klub Sztuki Alternatywnej

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 08 paź 2015 08:46

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 19 paź 2015 16:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Antimatter i Tranquilizer w Protokulturze!

Antimatter, Tranquilizer

ANTIMATTER

Antimatter powstał w 1998 roku, gdy Duncan opuœcił Anathemę po nagraniu albumu Alternative 4. Debiutancka płyta Saviour, mimo iż nagrana rok wczeœniej, została wydana dopiero w 2002. Duncana i Micka wspomagajš na niej wokalistki Michelle Richfield oraz Hayley Windsor, które brały również udział w nagrywaniu kolejnej płyty zespołu - Lights Out. W tym samym czasie z Antimatter współpracowali także muzycy Anathemy - bracia Daniel (gitara) i Jamie (perkusja) Cavanagh. W 2003 roku Antimatter nagrał cover zespołu Dead Can Dance (utwór "Black Sun"). Został on póŸniej umieszczony na składance pt. The Lotus Eaters (Dead Can Dance Tribute), wœród nagrań takich zespołów jak Ulver, The Gathering, Arcana, Trail Of Tears czy Nightfall. W 2005 roku, po wydaniu albumu Planetary Confinement, zespół opuœcił Duncan Patterson. Mick Moss wydał jeszcze jeden album pod szyldem Antimatter Leaving Eden w 2007 roku.....

TRANQUILIZER

Tranquilizer to nowy zespół z Trójmiasta, w którym udzielajš się między innymi muzycy zwišzani z takimi wykonawcami jak Blindead, czy Justyna Steczkowska. Zespół porusza się w klimatach triphop, experimental, minimalistic, alternative, psycho pop, czerpišc z niesztampowych rozwišzań instrumentalnych. Na czele zespołu stoi charyzmatyczna wokalistka Luna Bystrzanowska, która swoim oryginalnym podejœciem do œpiewania szuka rozwišzań eksperymentalnych. 13.02.2015 odbyła się premiera debiutanckiej płyty zespołu Tranquilizer pod tytułem "Take a pill".
Obecnie w skład zespołu wchodzš:
Luna Bystrzanowska - wokalistka, autorka tekstów.
Michał Banasik - gitarzysta, basista.
Konrad Ciesielski - perkusista. Od lat zaangażowany jako częœć sekcji rytmicznej w zespołach Blindead i Octopussy.
Matteo Bassoli - jako goœć specjalny zagrał na basie, jest gitarzystš, basistš i wokalistš z Włoch, członek takich formacji jak Blindead i At The Soundawn. Goœcinnie pojawili sie również Artur Krychowiak (Nowa Ziemia), który wydobył oryginalne brzmienie gitary grajšc na niej smyczkiem, Rafał Wawszkiewicz, saksofonista (Merkabah), oraz Bartosz Hervy odpowiadajšcy za elektronikę, który gra również w Blindead i współpracuje między innymi z Justynš Steczkowskš. Na płycie znajduje się 11 utworów, które wprowadzajš w podróż do własnej wyobraŸni..

LINKI

www.antimatteronline.com
www.facebook.com/antimatteronline
www.facebook.com/tranquilizerPL
www.youtube.com/channel/UCggU6ABhe6CASTp_Mq5oUrQ

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK