Biletomat Koncerty ANIA DĄBROWSKA / Poznań - drugi koncert

Koncerty: ANIA DĄBROWSKA / Poznań - drugi koncert

Bilety na koncert

ANIA DĄBROWSKA / Poznań - drugi koncert

termin

So, 08 kwietnia 2017 godz. 17:00

miejsce

Klub Muzyczny B17
Bułgarska 17, 60-320 Poznań

organizator

Good Taste Production sp. z o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Miejsca stojące

Miejsca stojące

dostępna do
Czw, 06 kwi 2017 14:24

89 PLN

Wyprzedane 

📄Ania Dąbrowska powraca do Poznania

ANIA DĄBROWSKA

Po serii wyprzedanych koncertów, Good Taste Production zaprasza na kolejny koncert Ani Dąbrowskiej w ramach trasy promującej płytę „Dla naiwnych marzycieli“. Artystka wystąpi w poznańskim klubie muzycznym B17 już 8 kwietnia! Zapraszamy!

Ania Dąbrowska powraca po trzyletniej przerwie z zapowiedzią nowego albumu. I robi to w specyficznym dla siebie analogowym stylu.

Przed miesiącem na profilu artystki pojawiła się neonowa grafika z jej imieniem i nazwiskiem oraz słowem „Nieprawda”. Jest to okładka wydawnictwa zapowiadającego nowy, szósty w dorobku wokalistki album. 

Premiera utworu „Nieprawda” odbyła się 13. listopada 2015 r.  Do sprzedaży trafił też 7-calowy winyl, na którym na str. A znajdzie się „Nieprawda”a na str. B - remiks utworu przygotowany przez DJ-a i producenta muzycznego Gromee. Co ważne – remiks opublikowany będzie tylko na płycie winylowej.

Za produkcję muzyczną utworu odpowiedzialna jest Ania oraz producent Olek „CzarnyHiFi” Kowalski. Kooperacja dość zaskakująca, jako, że „CzarnyHiFi” znany jest z kolaboracji artystami ze środowiska hip – hopowego, takimi jak: Pezet/Małolat, Sokół i Marysia Starosta, Iza Lach, Fisz czy KęKę.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!