Biletomat Koncerty ANIKA i SYNY

Koncerty: ANIKA i SYNY

Bilety na koncert

ANIKA i SYNY

termin

Pt, 23 czerwca 2017 godz. 20:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 23 cze 2017 17:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Anika i Syny w sopockim klubie Sfinks700

Anika, Syny

Latarnia i Coastline Bookings prezentują:

ANIKA, SYNY - PL TOUR

Po raz pierwszy w Polsce, na specjalne zaproszenie duetu Syny, ze swoim solowym projektem wystąpi brytyjska artystka niemieckiego pochodzenia - Anika, obok niej wystąpią równieżSyny i będzie to jedna z niewielu okazji w tym roku do zobaczenie ich na żywo w duecie. Koncerty odbędąsię w czterech polskich miastach - Poznaniu, Sopocie, Warszawie oraz w Łodzi.

Anika, czyli Annika Henderson to pochodząca z Bristolu, mieszkająca w Berlinie poetka, artystka, piosenkarka o niemieckich korzeniach. Zyskała rozgłos jako odkrycie Geoff'a Barrow'a z Portishead, który zaprosił ją do nagrań z jego eksperymentalnym projektem - BEAK>. Efektem tej współpracy były dwie płyty wydane w hiphopowej wytwórni Stones Throw (USA) oraz Invada (UK), prowadzonej zresztą przez samego Barrow'a. Charyzma Aniki, nietypowy, niezwykle magnetyzujący wokal w połączeniu z motoryczną muzyką BEAK> zaowocowały oryginalnymi, zdubowanymi coverami nagranymi w duchu No Wave.

Anika znana jest również jako DJ, prowadzi audycję w Berlin Community Radio, można ją również zobaczyć w eksperymentalnych filmach. Współpracowała z wieloma artystami i muzykami takimi jak: Jandek, Shackleton, Dave Clarke, Michael Rother (Neu!), Andreas Reihse (Kreidler), T. Raumschmiere (Sleeping Pills and Habits), Doireann O'Malley, Ricardo Domeneck, Stine Omar / Max Boss (EASTER), Phillip Geist czy Yann Tiersen. W zeszłym roku nakładem Sacred Bones Records ukazał się album projektu Exploded View o tym samym tytule, który Anika powołała wraz z meksykańskimi muzykami Martinem Thulin, Hugo Quezadą oraz Amonem Melgarejo.

2017 rok to jej - póki co owiany tajemnicą - nadchodzący projekt z brytyjską legendą techno (ogłoszenie już niebawem), performens "The Writing Robot" w kolaboracji z berlińskim programistą komputerowym i artystą Raoul'em Sandersem (specjalnie dla Pop-Kultur 2017 w Berlinie) oraz EP projektu Exploded View z którym Anika wystąpi na jednym z największych festiwali w Meksyku - Corona Capital.

www.stonesthrow.com/anika
www.facebook.com/anikainvada


Syny to duet utworzony w 2014 roku przez producenta 1988 oraz rapera, tekściarza i producenta Robert Piernikowski. Ich debiutancki album Orient wydany został w 2015 roku przez niezależną wytwórnię Latarnia i bardzo szybko stał się pozycją kultową. Od momentu debiutu Syny zagrały kilkadziesiąt koncertów w Polsce i zagranicą, występując m.in. na festiwalach Nowa Muzyka, Unsound, Up To Date, OFF Festival, Colours of Ostrava, gdańskiej edycji Boiler Room czy legendarnym Fusion Festival. Duet aktualnie pracuje nad nowym materiałem, a 2017 rok stoi głównie pod znakiem wydawnictw solowych zarówno Piernikowskiego jak i 1988.

http://facebook.com/synymuzyka
https://youtu.be/S_aNSodopYY - Syny Boiler Room

 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK