Biletomat Koncerty Anita Lipnicka

Koncerty: Anita Lipnicka

Bilety na koncert

Anita Lipnicka

termin

Pon, 05 grudnia 2016 godz. 20:00

miejsce

Blue Note
ul. Kościuszki 79, 61-891 Poznań

organizator

Good Taste Production sp. z o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Miejsca stojące

Miejsca stojące

dostępna do
Czw, 10 lis 2016 09:07

49 PLN

Wyprzedane


Miejsca siedzące

Miejsca siedzące

dostępna do
Czw, 10 lis 2016 09:07

69 PLN

Wyprzedane 

📄Anita Lipnicka w Blue Note!

Anita Lipnicka

Good Taste Production oraz Chaos Management Group zapraszają na koncert Anity Lipnickiej w ramach trasy koncertowej „Na Osi Czasu”! Artystka wystąpi 5 grudnia w poznańskim Blue Note.

Anita Lipnicka powraca na rynek fonograficzny. Jej premierowy utwór „Ptasiek” zadebiutował 24 lipca na Liście Przebojów Programu Trzeciego i zapowiada on nadejście nowej płyty. Jest również zwiastunem jesiennej trasy koncertowej „Na Osi Czasu”, na którą przygotowywane są największe przeboje śpiewane przez Anitę na przestrzeni dwudziestu lat działalności artystycznej, we wszystkich konfiguracjach, a więc z płyt solowych, z Johnem Porterem jak i z repertuaru Varius Manx.
Podczas koncertów będzie można usłyszeć także kilka utworów premierowych. Całość odbędzie się w wyjątkowej atmosferze, ze specjalną oprawą świetlną i wizualizacjami.

Sama artystka tak opowiada o utworze „Ptasiek”:

„Każdy z nas ma swojego “Ptaśka” – to mógłby być przyjaciel z dzieciństwa, nauczyciel, ojciec, kochanek, ktoś przelotnie spotkany w podróży, kto dotknął nas głęboko, otworzył serce i oczy, rozniecił w nas iskrę, której światło nigdy nie gaśnie. Sam zniknął, odszedł, przepadł bezpowrotnie, ugięty pod ciężarem życia. Jednak to, w co wierzył, jakim wartościom przyświecał, nie poszło na marne, bo żyje w nas nieustannie, inspiruje kolejne pokolenia.

“Ptasiek” to opowieść o nieśmiertelności ideałów. O czystości uczuć i naiwności prawdy, która zawsze znajdzie drogę, by wędrować dalej, niczym choroba zakaźna przenoszona z serca do serca.
Nick [Talbot], gdziekolwiek jesteś... “Za to co mam w sobie, dziękuję Tobie”.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na koncertową jesień w Poznaniu