Biletomat Koncerty ANITA LIPNICKA & THE HATS - MIÓD I DYM 2018

Koncerty: ANITA LIPNICKA & THE HATS - MIÓD I DYM 2018

Bilety na koncert

ANITA LIPNICKA & THE HATS - MIÓD I DYM 2018

termin

Czw, 22 lutego 2018 godz. 19:00

miejsce

Wytwórnia
Łąkowa 29, 90-554 Łódź

organizator

Film Hotel

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Siedzące (nienumerowane)

Siedzące (nienumerowane)

dostępna do
Śr, 21 lut 2018 23:59

65 PLN

Wyprzedane

Siedzące (nienumerowane)

Siedzące (nienumerowane)

dostępna do
Śr, 21 lut 2018 23:59

55 PLN

Wyprzedane


Siedzące (nienumerowane)

Siedzące (nienumerowane)

dostępna do
Czw, 22 lut 2018 16:00

75 PLN

Wyprzedane

Siedzące (nienumerowane)

Siedzące (nienumerowane)

dostępna do
Czw, 22 lut 2018 16:00

65 PLN

Wyprzedane 

📄ANITA LIPNICKA & THE HATS - MIÓD I DYM 2018

Ania lipnicka
The Hats

BILETY ULGOWE PRZYSŁUGUJĄ:

Posiadaczom Karty Klubu Wytwórnia
Posiadaczom Karty Selgros Partner
Posiadaczom Elektronicznej Migawki MPK
Posiadaczom Karty Młodzi w Łodzi

Anita Lipnicka powraca do łódzkiej Wytwórni. Tym razem obok artystki pojawi się jej stały skład - The Hats. Koncert oparty będzie na piosenkach pochodzących z najnowszego albumu zatytułowanego "Miód i dym".

Tak o projekcie Anita Lipnicka & The Hats mówi sama wokalistka: "Po raz pierwszy od wielu lat nagrałam płytę w Polsce, bez udziału muzyków sesyjnych. To, co się na niej wydarzyło, jest wynikiem pracy zespołowej, z grupą tych samych ludzi, z którymi od ponad dwóch lat występuję na scenie".

The Hats tworzą: Bartosz Niebielecki – bębny, Kamil Pełka – bas, Piotr Świętoniowski – instrumenty klawiszowe oraz Bartek Miarka – gitary. Jaka jest najnowsza płyta Lipnickiej? "Cóż, wydaje mi się, że zatoczyłam pewne koło. Zaczynałam jako wokalistka popowego zespołu w latach 90. Otarłam się o alternatywę śpiewając ponad 10 lat w duecie z Johnem Porterem. Na swoich ostatnich solowych albumach byłam poetycka i zadumana. To były płyty niebieskie. Przyszła pora na kolor zielony! Afirmację życia, celebrację prostoty bycia tu i teraz. Będzie korzennie, vintage'owo, z echem bluesa, country oraz folku ze złotych lat hipisowskich. W tekstach dużo odniesień do przyrody – wszystko za sprawą krajobrazów, klimatu, jaki towarzyszy nam podczas tworzenia w środku lasu, nad jeziorem... Z daleka od zgiełku miasta" - wyjaśnia artystka.

Nad produkcją albumu "Miód i dym" czuwała sama Lipnicka do spółki z realizatorem dźwięku Łukaszem Olejarczykiem, z którym wspólnie wyprodukowali rok temu singiel zatytułowany "Ptasiek".

Premiera albumu "Miód i dym" miała miejsce 17 listopada 2017. Podczas koncertu w Wytwórni po raz pierwszy będzie można posłuchać nowych utworów. Nie zabraknie też starszych kompozycji, doskonale znanych fanom Anity Lipnickiej.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK