Biletomat Koncerty Anna Maria Jopek MINIONE

Koncerty: Anna Maria Jopek MINIONE

Bilety na koncert

Anna Maria Jopek MINIONE

termin

So, 25 marca 2017 godz. 20:00

miejsce

Sala Ziemi Poznań Congress Center
Głogowska 14, 60-734 Poznań

organizator

Good Taste Production sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Strefa A

Strefa A

dostępna do
Czw, 26 sty 2017 08:51

99 PLN

Wyprzedane


Strefa B

Strefa B

dostępna do
Czw, 26 sty 2017 08:51

129 PLN

Wyprzedane


Strefa C

Strefa C

dostępna do
Czw, 26 sty 2017 08:51

169 PLN

Wyprzedane


Strefa C

Strefa C

dostępna do
Pt, 24 mar 2017 12:35

99 PLN

Wyprzedane


Strefa B

Strefa B

dostępna do
Pt, 24 mar 2017 12:35

129 PLN

Wyprzedane


Strefa A

Strefa A

dostępna do
Pt, 24 mar 2017 12:35

169 PLN

Wyprzedane 

📄Anny Marii Jopek w Poznaniu

Anna Maria Jopek

Good Taste Production zaprasza na koncerty Anny Marii Jopek towarzyszące wydaniu płyty „Minione“.

Po podróżach w głąb muzyki japońskiej („Haiku") i luzofońskiej („Sobremesa”) AMJ tym razem zaśpiewa po polsku z Kubańczykami.

Płyta „Minione”, która ukaże się w Święto Zakochanych to wskrzeszenie najpiękniejszych przedwojennych tang polskich. Anna Maria Jopek śpiewa je z kubańskim trio jednego z największych pianistów improwizujących naszych czasów - fenomenalnym Gonzalo Rubalcabą.

Spośród setek starych tang i boler artyści wybrali te, które inspirują ich najbardziej (m.in. „To ostatnia niedziela", „Rebeka", „Twe usta kłamią”) i mogły stać się pomostem między tym co minione, światem lat 30-tych ubiegłego stulecia a współczesną muzyką wokalną. Pomostem między kulturami - polską, kubańską, żydowską, argentyńską i amerykańską.

„Kiedy pracuję z muzykami z różnych od mojej tradycji muzycznych, zawsze zachwyca mnie ich inność. To co wnoszą w nagrania staje się moim duchowym bogactwem. Zdumiewa ogrom piękną i prawdy na skrzyżowaniu kultur i ludzkich wrażliwości. Muzyka jest językiem jedności”- mówi AMJ. „Praca nad starymi tangami była magiczna. Rzadko zdarza się materiał takiej urody, nasycony i melancholią i tajemnicą i erotyką. Nagrywanie z Gonzalo to czysta mistyka. Obecność jaźni w każdej nucie uczy uważności i pokory”.

„Minione" produkuje i aranżuje Gonzalo Rubalcaba. Album w najwyższym standardzie audiofilskim zrealizował wielokrotny laureat nagrody Grammy Carlos Alvarez w legendarnym studio nagraniowym The Hit Factory w Miami na Florydzie. Wydaniu płyty towarzyszyć będzie trasa koncertowa w największych miastach Polski.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Koncertowy marzec w Poznaniu! Muzyka jest kobietą - KONCERTY!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK