Biletomat Koncerty Annihilator

Koncerty: Annihilator

Bilety na koncert

Annihilator

termin

Pon, 14 listopada 2016 godz. 18:00

miejsce

U Bazyla
ul. Norwida 18A, Poznań

organizator

P.W. Events

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 13 lis 2016 23:59

80 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 14 lis 2016 15:00

90 PLN

Wyprzedane 

📄Annihilator w Poznaniu!

Annihilator

P.W. Events - koncerty, Knock Out Productions i B90 zapraszają na jesienną mini trasę kanadyjskiej legendy thrash metalu. Annihilator zagra w naszym kraju trzykrotnie: 14 listopada w poznańskim klubie U Bazyla, 15 listopada w gdańskim B90 i 16 listopad we wrocławskim Alibi. Bilety w sprzedaży od 11.05.

ANNIHILATOR (Kanada) thrash metal
+ support
14 listopada (poniedziałek) 2016
Poznań / U Bazyla
Bilety w sprzedaży od 11 maja!

ANNIHILATOR (Kanada) thrash metal:
Ponad 25 lat temu geniusz Jeffa Watersa sprawił, że powstało, a następnie trafiło do fanów thrash metalu na całym świecie, debiutanckie arcydzieło jego kapeli, Annihilator, „Alice In Hell”. Ćwierć wieku później grupa kanadyjskiego wirtuoza gitary wciąż zachwyca. Po dość długiej przerwie powraca do nas, aby dać polskim maniakom thrashu porcję technicznej i melodyjnej odmiany tej muzyki na najwyższym światowym poziomie.

„To jest thrash metal na naprawdę poziomie światowym. Degustowanie go to uczta dla uszu. Niestrawność po niej nam nie grozi” – pisał jeden z recenzentów o wydanej w 2013 roku płycie „Feast”, którą Jeff, Dave Padden i towarzysząca im na scenie sekcja rytmiczna, będą promować w Polsce. Ale te słowa można również odnieść do większości katalogu Annihilator, a na pewno do płyt nagranych z Paddenem. Koncertowy set kanadyjskiej legendy thrash metalu to zabójczy zestaw klasyków gatunku, w którym znajdzie się miejsce na „Alison Hell”, „King Of The Kill”, ‘Set The World On Fire”, „Human Insecticide”, jak i na numery z ostatniej płyty, a być może również na niespodzianki z bogatej dyskografii Annihilator.

Jednego już teraz można być pewnym – zespół da energetyczny show, zapewne doskonale brzmiący, a Jeff będzie szalał na scenie z uśmiechem na twarzy i zachęcał publikę do zabawy. Robił to w Polsce już parę razy, zawsze z powodzeniem. Jeden z najlepszych metalowych gitarzystów w historii i jego muzycy nie goszczą u nas często. Choćby z tego powodu warto przyjść, zobaczyć go w akcji, zachwycić się, a przede wszystkim dobrze pobawić przy kapitalnej muzyce. Niesamowite przyjęcie, jakie Polscy fani zgotowali zespołowi rok temu sprawiło, że Jeff Waters postanowił wrócić do nas w trybie niemal natychmiastowym.

Sprawdź jeśli lubisz: Overkill, Exodus, Testament, Megadeth…
http://www.annihilatormetal.com/
https://www.youtube.com/watch?v=pTYHYglem-M
https://www.facebook.com/pages/Annihilator

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK