Biletomat Koncerty Warszawa ANTEMASQUE

Koncerty: ANTEMASQUE

Bilety na koncert

ANTEMASQUE

termin

Pon, 29 czerwca 2015 godz. 19:00

miejsce

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia ANTEMASQUE w innym terminie i miejscu.

Galeria (powiększ)

 

📄ANTEMASQUE w warszawskiej Proximie

ANTEMASQUE

Z przykrością musimy poinformować, że europejska trasa zespołu ANTEMASQUE została odwołana, w związku z czym nie odbędzie się także koncert zaplanowany na 29 czerwca w warszawskiej Proximie.

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na jedyny polski koncert grupy ANTEMASQUE! Zespół tworzą Omar Rodriguez oraz Cedric Bixler-Zavala, znani z formacji The Mars Volta oraz At the Drive-In. Muzycy wystąpią w warszawskiej Proximie 29 czerwca.

drzwi: 19.00, start 20.00

ANTEMASQUE to projekt, który powstał w 2014 roku z inicjatywy byłych członków zespołów The Mars Volta i At the Drive-In. Omar Rodriguez-Lopez i Cedric Bixler-Zavala, którzy stanowią trzon grupy, do współpracy nad debiutancką płytą zaprosili swoich dobrych znajomych - Flea z Red Hot Chilli Peppers i Dave’a Elitcha. O powstaniu zespołu świat usłyszał 9 kwietnia 2014. Wtedy też ukazał się pierwszy singiel – „4AM” – który od razu zebrał świetne recenzje. Apetyt na pełnowymiarowy materiał rósł wraz z premierami kolejnych singli – „In The Lurch”, „People Forget” i „Drown All Your Witches”. Płyta, na którą składa się 10 utworów, ukazała się 10 listopada ubiegłego roku.

Powrót do współpracy na linii Bixler-Zavala i Rodriguez-Lopez wbudził ogromny entuzjazm fanów i mediów. ANTEMASQUE nie kopiuje jednak wcześniej wypracowanych przez nich brzmień, lecz tworzy całkowicie nowe.
Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK