Biletomat Koncerty Architects

Koncerty: Architects

Bilety na koncert

Architects

termin

Czw, 10 sierpnia 2017 godz. 19:30

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 13 lip 2017 13:55

79 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 09 sie 2017 23:59

79 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 10 sie 2017 12:45

90 PLN

Wyprzedane 

📄Architects w warszawskiej Progresji!

Architects

wejście: 19:00
start: 19:30

Hard Kicking Fest (10 sierpnia), na którym zagrają Architects, While She Sleeps i August Burns Red z powodu ogromnego zainteresowania przeniesiony jest do Progresji! Bilety zakupione na koncert w Proximie zachowują ważność. Radzimy nie zwlekać z zakupem wejściówek, ponieważ klub ma ograniczoną pojemność!

Architects to przedstawiciele angielskiej sceny metalcore’owej. Debiutowali w 2005 roku, a na koncie (oprócz demo i EP) mają już pięć długogrających albumów, w tym „The Here and Now” i „Daybreaker”, które promowali na koncertach w Polsce. W kwietniu 2013, dzięki wsparciu fanów, zespół wydał własny film dokumentalny – „One Hundred Days: The Story Of Architects Almost World Tour”, który opowiada o ich życiu w trasie. Niemniej intensywnym okresem było lato 2013 – Architects koncertowali na największych festiwalach oraz jako jedna z gwiazd Vans Warped Tour. Od 2014 roku grupa rozpoczęła współpracę z legendarną wytwórnią Epitaph - krążek „Lost Forever // Lost Together” powstał już pod ich szyldem. Ubiegłoroczne wydawnictwo grupy („All Our Gods Have Abandoned Us”) przyczyniło się do kolejnego sukcesu bandu.
Na warszawskim festiwalu oprócz głównej gwiazdy – Architects - nie zabraknie również suportów! Zagrają August Burns Red i While She Sleeps!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK