Biletomat Koncerty Architects

Koncerty: Architects

Bilety na koncert

Architects

termin

Czw, 10 sierpnia 2017 godz. 19:30

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Czw, 13 lip 2017 13:55

79 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Śr, 09 sie 2017 23:59

79 PLN

Wyprzedane


Standard

III pula

dostępna do
Czw, 10 sie 2017 12:45

90 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Architects w warszawskiej Progresji!

Architects

wejście: 19:00
start: 19:30

Hard Kicking Fest (10 sierpnia), na którym zagrają Architects, While She Sleeps i August Burns Red z powodu ogromnego zainteresowania przeniesiony jest do Progresji! Bilety zakupione na koncert w Proximie zachowują ważność. Radzimy nie zwlekać z zakupem wejściówek, ponieważ klub ma ograniczoną pojemność!

Architects to przedstawiciele angielskiej sceny metalcore’owej. Debiutowali w 2005 roku, a na koncie (oprócz demo i EP) mają już pięć długogrających albumów, w tym „The Here and Now” i „Daybreaker”, które promowali na koncertach w Polsce. W kwietniu 2013, dzięki wsparciu fanów, zespół wydał własny film dokumentalny – „One Hundred Days: The Story Of Architects Almost World Tour”, który opowiada o ich życiu w trasie. Niemniej intensywnym okresem było lato 2013 – Architects koncertowali na największych festiwalach oraz jako jedna z gwiazd Vans Warped Tour. Od 2014 roku grupa rozpoczęła współpracę z legendarną wytwórnią Epitaph - krążek „Lost Forever // Lost Together” powstał już pod ich szyldem. Ubiegłoroczne wydawnictwo grupy („All Our Gods Have Abandoned Us”) przyczyniło się do kolejnego sukcesu bandu.
Na warszawskim festiwalu oprócz głównej gwiazdy – Architects - nie zabraknie również suportów! Zagrają August Burns Red i While She Sleeps!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK