Biletomat Koncerty Warszawa Architects

Koncerty: Architects

Bilety na koncert

Architects

termin

Czw, 10 Sierpień 2017 godz. 19:30

miejsce

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

organizator

Go Ahead

BiletyStandard

II pula

dostępna od
Czw, 10 sier 2017 00:00

90 PLN

Kup bilet


Galeria (powiększ)

 

📄Architects w warszawskiej Proximie!

Architects

wejście: 19:00
start: 19:30

Sierpniowy koncert Architects pod szyldem Hard Kicking Fest!

Gwiazdy metalcore przyjadą do Polski latem i zagrają 10 sierpnia w warszawskim klubie Proxima!
Architects to przedstawiciele angielskiej sceny metalcore’owej. Debiutowali w 2005 roku, a na koncie (oprócz demo i EP) mają już pięć długogrających albumów, w tym „The Here and Now” i „Daybreaker”, które promowali na koncertach w Polsce. W kwietniu 2013, dzięki wsparciu fanów, zespół wydał własny film dokumentalny – „One Hundred Days: The Story Of Architects Almost World Tour”, który opowiada o ich życiu w trasie. Niemniej intensywnym okresem było lato 2013 – Architects koncertowali na największych festiwalach oraz jako jedna z gwiazd Vans Warped Tour. Od 2014 roku grupa rozpoczęła współpracę z legendarną wytwórnią Epitaph - krążek „Lost Forever // Lost Together” powstał już pod ich szyldem. Ubiegłoroczne wydawnictwo grupy („All Our Gods Have Abandoned Us”) przyczyniło się do kolejnego sukcesu bandu. Latem 2016 roku po kilkuletniej walce z chorobą zmarł założyciel i gitarzysta grupy, Tom Searle. Zespół nie odwołał jednak zaplanowanej trasy i postanowił w hołdzie przyjacielowi zagrać przewidziane koncerty.

https://www.youtube.com/watch?v=O59JNz7rdIU

Na warszawskim festiwalu oprócz głównej gwiazdy – Architects - nie zabraknie również suportów! Zagrają m.in. August Burns Red, którzy na scenie funkcjonują nieprzerwanie od 2003 roku. Mimo upływu lat, ekipa z Lancaster wciąż zapełnia największe kluby zarówno w rodzinnych stronach, jak i na Starym Kontynencie. Choć wielu krytyków sonduje od paru lat, że klasyczny metalcore wymiera, August Burns Red wciąż robią swoje, wydając kolejne albumy cieszące się ogromnym zainteresowaniem fanów.
Kolejny skład ogłoszony zostanie już 28 czerwca! Zachęcamy do śledzenia wydarzenia, w którym pojawią się bieżące informacje na temat line-upu!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.