Biletomat Koncerty Archive - Kraków

Koncerty: Archive - Kraków

Bilety na koncert

Archive - Kraków

termin

Śr, 23 października 2019 godz. 20:00

miejsce

Klub Studio
Witolda Budryka 4, 30-072 Kraków

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Parter (m. stojące)

Parter (m. stojące)

dostępna do
Śr, 12 cze 2019 09:47

125 PLN

Wyprzedane


Balkon (miejsca siedziące)

Balkon (miejsca siedziące)

dostępna do
Śr, 12 cze 2019 09:47

150 PLN

Wyprzedane


Parter (m. stojące)

Parter (m. stojące)

dostępna do
Wt, 22 paź 2019 16:00

140 PLN

Wyprzedane 

📄Archive w Krakowie!

Archive

19.00 - otwarcie drzwi
20.00 - start

Agencja Go Ahead zaprasza na 5 koncertów grupy Archive! Podczas trasy koncertowej obejmującej Wrocław, Kraków, Gdańsk, Warszawę i Poznań, zespół będzie promował swój najnowszy album „25”, którego premiera planowana jest na 10 maja.

Grupa Archive została założona w 1994 w Londynie przez Dariusa Keelera i Danny'ego Griffithsa, muzyków wcześniej związanych z projektem Genaside. Następnie do składu dołączyli wokalistka Roya Arab i raper Rosko John, aby w 1996 roku wydać debiutancki album zatytułowany „Londinium”. 25-lecie działalności zespołu będą świętować wydaniem nowej płyty i potężną trasą koncertową.

Album „25” ukaże się w różnych wydaniach – 6-płytowy box, 43 utwory z dyskografii zespołu, w tym 8 nowych, niepublikowanych dotąd piosenek, a także EP, na której znajdzie się singiel przygotowany we współpracy z Band Of Skulls – „Remains Of Nothnig”. Dla swoich fanów Archive ma jeszcze jedną niespodziankę – 160-stronicową książkę, a w niej wywiady z byłymi i obecnymi członkami zespołu oraz zdjęcia z ich prywatnych kolekcji.

„Jestem dumny z pracy, którą wykonaliśmy na przestrzeni lat i podekscytowany, że będziemy mogli to w tym roku świętować” – mówi Darius Keeler, założyciel Archive. „To również świetna okazja do współpracy z nowymi ludźmi. Myślę, że piosenka nagrana z Band Of Skulls to jedna z lepszych rzeczy, jaką zrobiliśmy. Także współpraca z Stevem Masonem była dla nas ogromnym zaszczytem” – dodaje.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty Archive!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK