Biletomat Koncerty Warszawa Asking Alexandria

Koncerty: Asking Alexandria

Bilety na koncert

Asking Alexandria

termin

Wt, 13 października 2015 godz. 18:00

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pon, 12 paź 2015 23:59

89 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Wt, 13 paź 2015 15:00

100 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Asking Alexandria zagra w Warszawie

In Hearts Wake
August Burns Red
Asking Alexandria

Agencje Go Ahead i Knock Out Productions z przyjemnością zapraszają na dwa koncerty zespołu Asking Alexandria! Brytyjczyków będzie można zobaczyć 12 października w krakowskiej Fabryce i 13 października w warszawskiej Progresji. Na trasie towarzyszyć im będą grupy August Burns Red i In Hearts Wake!

18.00 - drzwi
19.00 - In Hearts Wake
19.50 - August Burns Red
21.00 - Asking Alexandria

Zespół powstał w 2008 roku w Yorku. Jego pierwszy skład tworzyli Ben Bruce (gitara, wokal), Danny Worshop (wokal), Joe Lancaster (bas), Ryan Binns (klawisze), James Cassells (perkusja) i Cameron Liddell (gitara rytmiczna). Po przetasowaniach w składzie (Asking Alexandria opuścili Binns i Lancaster, którego na basie zastąpił Sam Bettley) grupa nagrała debiutancki album – „Stand Up and Scream” – który ukazał się jesienią 2009 roku, nakładem Sumerian Records. Od samego początku działalności zespół intensywnie koncertował tak w Europie, jak i Stanach Zjednoczonych. Drugi krążek Asking Alexandria wydali w 2011 roku. Po premierze „Reckless and Relentless” muzycy ruszyli w trasę z Of Mice & Men i Chelsea Grin, wzięli też udział w Vans Warped Tour 2011 i w stadionowym tournee Avenged Sevenfold. Ostatnia jak dotąd płyta w dorobku Asking Alexandria ukazała się w 2013 roku i spotkała się z rewelacyjnym przyjęciem, debiutując na piątym miejscu zestawienia Billboards Top 200. Na „From Death to Destiny” po raz ostatni można usłyszeć Danny’ego Worshopa, który opuścił zespół w styczniu 2015 roku. Pozycję wokalisty przejął po nim Denis Shaforostov, znany już wcześniej z grup Make Me Famous czy Down & Dirty. W zmienionym składzie zespół zagrał już pierwsze koncerty – m.in. fantastycznie przyjęty występ w Warszwie – i pracuje nad nową płytą. Krążek zapowiada singiel „I Won’t Give In”, a jego premiera planowana jest na październik 2015.

August Burns Red to formacja dobrze znana polskim fanom. Muzycy występowali u nas kilkukrotnie – m.in. z The Devil Wears Prada i Veil Of Maya. Tym razem zespół przyjedzie do Polski w związku z wydaniem nowego materiału – pod koniec czerwca premierę będzie miał ich najnowszy album – „Found In Far Away Places”. Płytę zapowiada numer „Identity”.

In Hearts Wake także wrócą do Polski z nowym krążkiem – „Skydancer”. To trzecie wydawnictwo Australijczyków, którzy po podbiciu rodzimego kontynentu zyskują coraz większą rozpoznawalność także w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Asking Alexandria, August Burns Red i In Hearts Wake

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK