Biletomat Koncerty Asking Alexandria + August Burns Red + In Hearts Wake

Koncerty: Asking Alexandria + August Burns Red + In Hearts Wake

Bilety na koncert

Asking Alexandria + August Burns Red + In Hearts Wake

termin

Pon, 12 października 2015 godz. 18:00

miejsce

Fabryka
Zabłocie 23, 30-701 Kraków

organizator

Knock Out Productions

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 11 paź 2015 23:59

89 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 12 paź 2015 15:00

100 PLN

Wyprzedane 

📄Asking Alexandria zagra w Krakowie!

Asking Alexandria + August Burns Red + In Hearts Wake

Knock Out Productions i Go Ahead prezentują koncert brytyjskiej gwiazdy metalcore’u – Asking Alexandria. Brytyjczycy przyjadą 12 października do krakowskiej Fabryki w towarzystwie Amerykanów z August Burns Red i Australijczyków In Hearts Wake. Dzień później, 13 października ten sam zestaw będzie można zobaczyć w Progresji.

Wejście: 18:00
Start: 19:00

Headliner

ASKING ALEXANDRIA (UK) melodyjny metalcore:
Na ogromnej scenie angielskiej znalazło się miejsce i na wysokiej próby metalcore. Najwybitniejszym reprezentantem takiego grania w Anglii jest istniejąca od 2008 roku i niejednokrotnie goszcząca w Polsce formacja Asking Alexandria. Po raz ostatni byli u nas zaledwie kilkadziesiąt godzin temu w Warszawie na Orange Warsaw Festival, już z nowym wokalistą Denisem Stoffem.

Jak wiele kapel metalcore'owych, tak i Asking Alexandria zalicza się do tytanów pracy. Ziemię z koncertami objechali parokrotnie i nic dziwnego, że na żywo zawsze prezentują się doskonale, bez względu na to, jaką jakość miałyby płyty kapeli. Jak do tej pory fani nie mają powodów narzekać. Sam zespół i jego wydawca z pewnością również nie. Trzeci w dyskografii album „From Death To Destiny” z 2013 roku załapał się do pierwszej 30. „Billboardu”. Gościnnie zaśpiewał na nim Howard Jones, ekswokalista Killswitch Engage. Asking Alexadria przygotowują już nowy materiał, który zwiastuje kandydat na rasowy hicior, mocno liryczny numer „I Won’t Give In”.

Sprawdź jeśli lubisz: Bring Me The Horizon, We Came As Romans, Blessthefall, Of Mice & Men …

Support

AUGUST BURNS RED (USA) metalcore:
Że chrześcijaństwo i metalcore pasują do siebie, udowadnia już od 2003 roku pochodząca z Pensylwanii grupa August Burns Red. Patrząc na historię dokonań kwintetu na liście „Billboardu” widać wyraźnie, że to połączenie znajduje w USA coraz więcej zwolenników. Aczkolwiek trzeba oddać zespołowi, że nie stara się ewangelizować fanów, mówić im, w co powinni, a w co nie powinni wierzyć. Nie epatują swoją wiarą i za to dla nich wielki szacunek.

August Burns Red to w tej chwili jedna z najwyżej cenionych metalcore’owych ekip na świecie. Amerykanie opierają się skutecznie prognozom o rychłym upadku takiej muzyki. Ich przedostatnia płyta, „Rescue & Restore” z 2013 roku, dotarła do pierwszej dziesiątki „Billboardu”! ABR promowali ten materiał w Polsce, gdzie od dawna mają wierne grono fanów. Kolejna wizyta kapeli w naszym kraju poświęcona będzie promocji siódmej studyjnej płyty „Found In Far Away Places” z czerwca 2015 roku, której magazyn „Alternative Press” przyznał 9 na 10 punktów. Materiał promował kawałek „The Wake”. W numerze „Ghosts” gościnnie gardła użyczył Jeremy McKinnon z A Day To Remember.

Sprawdź jeśli lubisz: Parkway Drive, The Devil Wears Prada, Emmure, Misery Signals …

http://www.augustburnsred.com/
https://www.facebook.com/augustburnsred
https://www.youtube.com/watch?v=WqBLyF94esg

IN HEARTS WAKE (Australia) metalcore:
Zaledwie kilka lat wystarczyło temu kwartetowi z australijskiego Byron Bay w południowo-wschodniej części kontynentu, aby wskoczyć do ścisłej światowej czołówki melodyjnego metalcore’u. In Hearts Wake grają od 2006 roku. W swojej okolicy mieli słońce, ocean, piękną przyrodę i piaszczyste plaże. Nie porwali się jednak na żeglowanie, surfing, nurkowanie, czy pływanie. Wybrali muzykę. A, że kochali melodyjny metalcore, hardcore, post hardcore i punka, połączyli to w swoich piosenkach. Jake Taylor (ostre wokale), Ben Nairne (gitara), Eaven Dall (gitara) i Kyle Erich (gitara basowa, czyste wokale) mają niesamowity wręcz dryg do pisania piosenek, w których cudowna melodia łączy się z brutalną siłą. Piosenki te podobają się także ludziom. Wydana w 2015 roku trzecia płyta kapeli, „Skydancer” z 2015 roku, nagrywana była w USA, zaś w ojczyźnie muzyków zajęła drugie miejsce na regularnej liście albumów! Właśnie ten materiał Australijczycy będą promować w Polsce.

Sprawdź jeśli lubisz: Bury Tomorrow, While She Sleeps, The Ghost Inside …raca do puli

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Asking Alexandria, August Burns Red i In Hearts Wake

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK