Biletomat Koncerty August Burns Red

Koncerty: August Burns Red

Bilety na koncert

August Burns Red

termin

Wt, 28 czerwca 2016 godz. 18:30

miejsce

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 12 cze 2016 11:02

69 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 27 cze 2016 23:59

79 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 28 cze 2016 15:00

90 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄August Burns Red

August Burns Red

Agencje Go Ahead i P.W. Events z przyjemnością zapraszają na dwa koncerty grup August Burns Red, Silverstein i Beartooth! Muzyków zobaczyć będzie można 27 czerwca w katowickim Mega Clubie i 28 czerwca w warszawskiej Proximie.

18.30 - drzwi, 19.30 - start

August Burns Red na scenie funkcjonują nieprzerwanie od 2003 roku. Mimo upływu lat, ekipa z Lancaster wciąż zapełnia największe kluby zarówno w rodzinnych stronach, jak i na Starym Kontynencie. Choć wielu krytyków sonduje od paru lat, że klasyczny metalcore wymiera, August Burns Red wciąż robią swoje, wydając kolejne albumy cieszące się ogromnym zainteresowaniem fanów. Ich przedostatnia płyta, „Rescue & Restore” z 2013 roku, dotarła do pierwszej dziesiątki listy Billboard” Z kolei ostatnia pozycja z ich dyskografii, siódma studyjna płyta „Found In Far Away Places” z czerwca 2015 roku, dostała 9 na 10 punktów od Alternative Press. Był to pierwszy materiał wydany przez zespół dla wytwórni Fearless Records. 2015 rok August Burns Red zakończyli nominacją do nagrody Grammy w kategorii „Best Metal Performance”.

Silverstein to kanadyjski zespół, który działa na scenie od 2000 roku. Kanadyjczycy przez długi czas związani byli z wytwórnią Victory Records i wydali pod jej szyldem cztery albumy studyjne. Następnie przeszli do Hopeless Records, aż wreszcie w ubiegłym roku podpisali kontrakt z Rise Records. To właśnie ta wytwórnia wypuściła ich ostatni, już ósmy krążek „I Am Alive in Everything I Touch”. Płyta została świetnie przyjęta przez fanów, a Alternative Press określił ją jako „jedną z najlepiej wykonanych prac w historii tego zespołu”. Muzyka Silverstein to połączenie screamu i melodyjnego punk rockowego grania, a kluczem do ich sukcesu są wyważone proporcje i spójność.
Pierwsze utwory Beartooth zaczęły powstawać jeszcze kiedy Caleb Shomo był członkiem Attack! Attack!, jednak w owych czasach wszystko było owiane tajemnicą. W 2012 roku wrzucili pierwsze kawałki do sieci, aby przedstawić się szerszemu gronu słuchaczy. Szybko w swoje szeregi wciągnęła ich wytwórnia Red Bull Records, która wypuściła w 2013 roku ich debiutanckie EP „Sick”. Rok później zespół ruszył w trasę Vans Warped Tour. W 2014 roku muzycy wydali swój debiutancki album długogrający. „Disgusting” to znakomite, chwytliwe kompozycje, bujające riffy i przede wszystkim ogromnie ważna warstwa liryczna.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK