Biletomat Koncerty Warszawa Awolnation

Koncerty: Awolnation

Bilety na koncert

Awolnation

termin

Nd, 16 sierpnia 2015 godz. 19:00

miejsce

Proxima
Żwirki i Wigury 99a, 02-089 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
So, 15 sie 2015 17:00

89 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Nd, 16 sie 2015 16:00

100 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Awolnation w Warszawie!

Awolnation

Agencja Go Ahead z radością może poinformować, że 16 sierpnia w Polsce wystąpi grupa Awolnation! Jedyny koncert muzyków w naszym kraju odbędzie się w warszawskiej Proximie.

drzwi: 19.00, start: 20:00

W połowie marca ukazał się najnowszy krążek zespołu – „Run” – wydany nakładem Red Bull Records. To następca przebojowego debiutu „Megalithic Symphony” z 2011 roku, który odniósł międzynarodowy sukces, m.in.. dzięki rewelacyjnemu singlowi „Sail”, który w Stanach Zjednoczonych sześciokrotnie pokrył się platyną! Piosenka nie schodziła z list przebojów przez wiele tygodni i prawie pobiła rekord zestawienia Billboard Hot 100.

Od wydania nowego krążka, który promuje m.in. singiel „Hollow Moon (Bad Wolf)”, Awolnation intensywnie koncertuje. W sierpniu wystąpi w Polsce.

Wczoraj premierę miał najnowszy klip grupy Awolnation. Obrazka doczekał się utwór „I Am” z ostatniego albumu zespołu – „Run”.

Koncertowy klip pokazuje ujęcia z minionej trasy koncertowej muzyków – fragmenty występów na żywo, spotkań z fanami i życia w trasie.

„I Am” stanowi też podkład muzyczny dla najnowszej kampanii World of Red Bull.

Warto dodać, że zespół Awolnation pojawi się w Polsce na jedynym koncercie już 16 sierpnia. Muzycy wystąpią w warszawskiej Proximie.

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK