Biletomat Koncerty B-Real of Cypress Hill w Krakowie!

Koncerty: B-Real of Cypress Hill w Krakowie!

Bilety na koncert

B-Real of Cypress Hill w Krakowie!

termin

Nd, 20 listopada 2016 godz. 19:00

miejsce

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków

organizator

CREAM i BEBZACZE

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 01 wrz 2016 18:40

79 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 31 paź 2016 15:48

89 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 17 lis 2016 16:00

99 PLN

Wyprzedane 

📄B-Real z Cypress Hill wystąpi we Krakowie!

B-REAL

..."Hits from the bong"...."Insane in the membrane"..."Hello, I'm Dr. Greenthumb"...."Tequila Sunrise, bloodshot eyes"...."Boom biddy bye bye"

Chyba każdy kojarzy wyżej wymienione teksty.
Z dumą zapraszamy Was na koncert w ramach DR. GREENTHUMB TOUR, który odbędzie się w krakowskim klubie Kwadrat. B-REAL, czyli najbardziej rozpoznawalny MC z formacji CYPRESS HILL przyjedzie do Waszego miasta zagrać największe hity Cypressa oraz inne znane numery. Towarzyszyć mu będzie Demrick. Zapraszamy serdecznie!

Info o biletach soon :)

Organizator: Bebzacze, Play More Records, CREAM, Mooney

B-REAL bio:
Dzięki jego pracy w pionierskiej grupie hiphopowej Cypress Hill, raper B-Real stał się czymś w rodzaju legendy hip-hopu z kilku powodów. Pierwszy powod i zarazem znak rozpoznawczy to wysoki, przesadzony, nosowy głos rapera oraz umiejętność śpiewu jazzowego które to w połączeniu z bitami DJ Muggsa stworzyły jeden z najbardziej rozpoznawalnego flow na świecie. Ponadto B-real z Sen Dogiem i Dj Muggsem to pierwsze latynoskie gwiazdy Hip Hop które wprowadzili wariacje do tej muzyki. Wreszcie ogromny wkład muzyków Cypress Hill w legalizacje marihuany w USA

B-Real (Louis Freese) urodził się w Los Angeles w dniu 2 czerwca 1970. Raper spotkał w liceum w połowie lat 80 Mellow Man Ace (Ulpiano Sergio Reyes) i jego brata Sen Dog (Senen Reyes), tworząc trio, które ostatecznie ma nazwę Cypress Hill. Po tym jak Mellow Man Ace odszedł, aby kontynuować karierę solową do grupy dołączył DJ Muggs (Lawrence Muggerud).

B-Real i Sen Dog byli członkami gangu Bloods. W 1988 roku B-Real został postrzelony. To zmieniło jego podejście do życia. Te doświadczenia tworzą narrację do pierwszego albumu grupy z 1991 który nosi nazwę „Cypress Hill”. Jest to jeden z pierwszych udanych komercyjnie albumów gangsta rapu.

Wydany w 1993 roku krążek „Black Sunday” był hitem ze względu na chwytliwy singiel "Insane In The Brain". W tym samym roku trio ma pionierski wkład w rapowo-rockowy soundtrack do filmu „Judgment Night” Grupa grała na festiwalu Lollapalooza w 1994 i 1995 roku, wtedy do Zespołu dołączył perkusista Eric Bobo (syna legendarnego perkusisty Willie Bobo). W tym okresie B-Real stworzył także poboczny, hardcorowy, gangsta projekt „Psycho Realm”. Wydając dwa albumy, w 1997 „Psycho Realm” i w 2000 „A War Story”.

B-Real powrócił do współpracy z Mellow Man Ace. Pod nazwą Serial Rhyme Killers wydali jeden singiel w 2002 roku.2006 rok to start solowej kariery rapera. Wydał trzy mixtape’y w serii zatytułowanej Gunslinger. Również w tym roku znalazł się na płycie Snoop Dogga „Tha Blue Carpet Treatment” co zaowocowało wspólnym kawałkiem „Vato”. W 2009 roku Snoop odwdzięczył się pojawiając się na płycie B-Reala „Smoke N Mirrors”. Inni goście na płycie to Damien Marley, Sick Jacken, and Too Short.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.p

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK