Biletomat Koncerty B-REAL of CYPRESS HILL we Wrocławiu!

Koncerty: B-REAL of CYPRESS HILL we Wrocławiu!

Bilety na koncert

B-REAL of CYPRESS HILL we Wrocławiu!

termin

So, 19 listopada 2016 godz. 21:00

miejsce

Alibi
Grunwaldzka 67, 50-996 Wrocław

organizator

CREAM i BEBZACZE

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 07 mar 2016 12:31

79 PLN

Wyprzedane


Bilet Pakietowy

Bilet Pakietowy

dostępna do
Śr, 02 lis 2016 11:15

0 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 02 lis 2016 11:15

89 PLN

Wyprzedane


Bilet Organizatora

Bilet Organizatora

dostępna do
Śr, 02 lis 2016 11:15

110 PLN

Wyprzedane 

📄B-Real z Cypress Hill wystąpi we Wrocławiu!

B-REAL

 

..."Hits from the bong"...."Insane in the membrane"..."Hello, I'm Dr. Greenthumb"...."Tequila Sunrise, bloodshot eyes"...."Boom biddy bye bye"

Chyba każdy kojarzy wyżej wymienione teksty. Z dumą zapraszamy Was na jedyny w kraju koncert w ramach DR. GREENTHUMB TOUR, który odbędzie się we wrocławskim klubie Alibi. B-REAL, czyli najbardziej rozpoznawalny MC z formacji CYPRESS HILL przyjedzie do miasta spotkań zagrać dla Was największe hity Cypressa oraz inne znane numery. Towarzyszyć mu będzie Demrick. Zapraszamy serdecznie!

Info o biletach wkrótce.

Organizator: Play More Records, CREAM, Mooney, Bebzacze

B-REAL bio:
Dzięki jego pracy w pionierskiej grupie hiphopowej Cypress Hill, raper B-Real stał się czymś w rodzaju legendy hip-hopu z kilku powodów. Pierwszy powod i zarazem znak rozpoznawczy to wysoki, przesadzony, nosowy głos rapera oraz umiejętność śpiewu jazzowego które to w połączeniu z bitami DJ Muggsa stworzyły jeden z najbardziej rozpoznawalnego flow na świecie. Ponadto B-real z Sen Dogiem i Dj Muggsem to pierwsze latynoskie gwiazdy Hip Hop które wprowadzili wariacje do tej muzyki. Wreszcie ogromny wkład muzyków Cypress Hill w legalizacje marihuany w USA

B-Real (Louis Freese) urodził się w Los Angeles w dniu 2 czerwca 1970. Raper spotkał w liceum w połowie lat 80 Mellow Man Ace (Ulpiano Sergio Reyes) i jego brata Sen Dog (Senen Reyes), tworząc trio, które ostatecznie ma nazwę Cypress Hill. Po tym jak Mellow Man Ace odszedł, aby kontynuować karierę solową do grupy dołączył DJ Muggs (Lawrence Muggerud).

B-Real i Sen Dog byli członkami gangu Bloods. W 1988 roku B-Real został postrzelony. To zmieniło jego podejście do życia. Te doświadczenia tworzą narrację do pierwszego albumu grupy z 1991 który nosi nazwę „Cypress Hill”. Jest to jeden z pierwszych udanych komercyjnie albumów gangsta rapu.

Wydany w 1993 roku krążek „Black Sunday” był hitem ze względu na chwytliwy singiel "Insane In The Brain".
W tym samym roku trio ma pionierski wkład w rapowo-rockowy soundtrack do filmu „Judgment Night”
Grupa grała na festiwalu Lollapalooza w 1994 i 1995 roku, wtedy do Zespołu dołączył perkusista Eric Bobo (syna legendarnego perkusisty Willie Bobo). W tym okresie B-Real stworzył także poboczny, hardcorowy, gangsta projekt „Psycho Realm”. Wydając dwa albumy, w 1997 „Psycho Realm” i w 2000 „A War Story”.
B-Real powrócił do współpracy z Mellow Man Ace. Pod nazwą Serial Rhyme Killers wydali jeden singiel w 2002 roku.

2006 rok to start solowej kariery rapera. Wydał trzy mixtape’y w serii zatytułowanej Gunslinger. Również w tym roku znalazł się na płycie Snoop Dogga „Tha Blue Carpet Treatment” co zaowocowało wspólnym kawałkiem „Vato”. W 2009 roku Snoop odwdzięczył się pojawiając się na płycie B-Reala „Smoke N Mirrors”. Inni goście na płycie to Damien Marley, Sick Jacken, and Too Short.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK