Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Baasch x Urbanski

Koncerty: Baasch x Urbanski

Bilety na koncert

Baasch x Urbanski

termin

So, 24 marca 2018 godz. 20:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

Kulturalna Zieliński sp.j

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

dostępna do
Pt, 02 mar 2018 19:41

20 PLN

Wyprzedane


Standard

II PULA

dostępna do
Pt, 23 mar 2018 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Baasch x Urbanski w Sopocie!

Baasch x Urbanski

19:30 - otwarcie bram
20:00 - Baasch
21:15 - Urbanski

BAASCH

Wokalista, producent, kompozytor, autor tekstów. Jeden z najbardziej cenionych i oryginalnych artystów na polskiej scenie alternatywnej i elektronicznej. Muzyka Baascha to hipnotyzujący, sugestywny wokal, mroczne brzmienia i chwytliwe melodie. Sam pisze, komponuje i produkuje swoje nagrania. Wypracował własny, rozpoznawalny styl sprawnie poruszając się pomiędzy muzyką elektroniczną a synth-popem.

Zagrał na najważniejszych festiwalach w kraju: Open’er Festival, Tauron Nowa Muzyka, Audioriver Festival, Orange Warsaw Festival, T-Mobile Nowe Horyzonty. Koncertował też za granicą: Niemcy, Francja, Islandia, Chiny, Chechy, Litwa, Rumunia.

Baasch współpracuje z dużą częścią polskiej ambitnej sceny elektronicznej (m.in. Rysy, Bokka, Mary Komasa, Novika, Wojtek Urbański). Skomponował także muzykę do głośnego filmu “Płynące Wieżowce” w reżyserii Tomasza Wasilewskiego.

Podczas wiosennej trasy koncertowej będzie można usłyszeń utwory ze wszystkich jego wydawnictw.

Skład:
Baasch – wokal, elektronika
Robert Alabrudziński – perkusja
Aleksander Żurowski – elektronika
Tomasz Mreńca – skrzypce
Kuba Sosulski - dźwięk
Piloci Studio – stage design


URBANSKI (Wojtek Urbański)

Producent muzyczny, sound designer, czarodziej dźwięku. Współtwórca projektu Rysy. W 2016 nominowany do Fryderyka 2016 za debiutancki album RYSY 'Traveler'.

W 2017 skomponował muzykę do serialu "Ultraviolet" w reżyserii Jana Komasy i Sławomira Fabickiego, który emitowany jest już na antenie AXN. Do wykonania tytułowej piosenki zaprosił Justynę Święs.

Przez lata komponował muzykę do animacji, spektakli i pokazów mody. Jako twórca muzyki teatralnej współpracował m.in.z reżyserką Eweliną Marciniak przy spektaklach 'Księgi Jakubowe' oraz 'Mapa i Terytorium'.

Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy ukazały się dwa albumy Wojtka Urbańskiego. Jeden z autorskim materiałem 'Selected Works', drugi to ścieżka dźwiękowa z serialu Ultraviolet. Urbański regularnie koncertuje na najważniejszych festiwalach w kraju, m.in. Open'er, Audioriver oraz Off Festiwal.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK