Biletomat Koncerty Warszawa Badbadnotgood

Koncerty: Badbadnotgood

Bilety na koncert

Badbadnotgood

termin

Pt, 10 Listopad 2017 godz. 20:00

miejsce

Palladium
ul. Złota 9, 00-019 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety


Standard

I Pula

dostępna do
Czw, 09 list 2017 23:59

105 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pt, 10 list 2017 11:00

120 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Badbadnotgood wystąpią w Warszawie

Badbadnotgood

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert BABADNOTGOOD! Kanadyjska grupa wystąpi 10 listopada w warszawskim Palladium!

BADBADNOTGOOD to czwórka pochodzących z Toronto absolwentów akademii jazzowej, którzy w wyjątkowy dla siebie sposób tworzą muzykę na pograniczu jazzu, hip-hopu i elektroniki. W skład zespołu wchodzą Matthew Tavares (klawisze), Chester Hansen (bas), Alexander Sowinski (perkusista) i Leland Whitty (saksofon). Połączenie poważnego, muzycznego wykształcenia z luźnym uwielbieniem hip-hopu przerodziło się w międzynarodowy sukces grupy. BADBADNOTGOOD ściśle współpracują z czołówką gwiazd hip-hopu i elektroniki – na nagraniach usłyszeć można gości takich jak m.in. Mick Jenkins, KAYTRANDA, Tyler The Creator czy Frank Ocean. Ubiegłoroczny album „IV”, który promował singiel „Time Moves Slow”, choć zdecydowanie mniej spontaniczny niż poprzednie wydania grupy, został wysoko oceniony przez alternatywne muzyczne media i przysporzył muzykom kolejnych fanów.

Obecnie zespół pojawił się w najnowszej kompilacji „Late Night Tales”, którego premiera zaplanowana jest na lipiec. Do tej pory ujawniony został cover „To You”, który spotkał się z fantastycznym przyjęciem publiczności.

Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.