Biletomat Koncerty Ballady i Romanse

Koncerty: Ballady i Romanse

Bilety na koncert

Ballady i Romanse

termin

Czw, 22 lutego 2018 godz. 20:30

miejsce

GRIZZLY GIN BAR
ul. WILCZA 46, 00-679 Warszawa

organizator

Grizzly Gin Bar / Sznycel Sp. z.o.o. Sp.K

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 21 lut 2018 23:59

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 22 lut 2018 17:30

45 PLN

Wyprzedane 

📄Ballady i Romanse zagrają w Warszawie!

Ballady i Romanse

Drzwi: 19:30
Koncert: 20:30

Grizzly Gin Bar przedstawia: BALLADY I ROMANSE

Zespół Ballady i Romanse powstał 2007 roku, założony przez dwie siostry Zuzannę i Barbarę Wrońskie. W roku 2008 Galeria Raster wydała pierwszą płytę sióstr pt. „Ballady i Romanse”. Nagraną własnym sumptem w domu z wykorzystaniem sprzętu AGD, infrastruktury pomieszczeń oraz dużej ilości klawiszy, które zwiozła Basia na dwa tygodnie do mieszkania Zuzi. Płyta została bardzo dobrze przyjęta przez publiczność oraz recenzentów.
W roku 2011 siostry nagrały płytę „Zapomnij” co dostrzegło i doceniło środowisko zarówno muzyczne, publiczność jak i dziennikarze.

Album ”Zapomnij” był nominowany do Paszportów Polityki, a siostry do nagrody „Wdechy”. Siostry trzymały też nagrodę “Gwarancji Kultury” TVP Kultura a ich album został płytą roku 2011 według Gazety Wyborczej.

W 2015 roku światło dzienne ujrzał filmowy musical o siostrach syrenach pt. „Córki Dancingu” w reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej z piosenkami i muzyką Ballad i Romansów. Prace nad filmem trwały cztery lata. Film był prezentowany na wielu prestiżowych festiwalach, otrzymał wiele nagród w kraju i za granicą wśród nich najważniejszą na Festiwalu Filmów Sundance 2016 za unikalną wizję i design oraz w Gdyni 2015 za najlepszy debiut.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK