Biletomat Koncerty Bastille

Koncerty: Bastille

Bilety na koncert

Bastille

termin

Czw, 24 listopada 2016 godz. 18:00

miejsce

COS Torwar
ul. Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Sektory (miejsca nienumerowane)

Sektory (miejsca nienumerowane)

dostępna do
Czw, 24 lis 2016 10:00

130 PLN

Wyprzedane


Płyta

Płyta

dostępna do
Czw, 24 lis 2016 10:00

150 PLN

Wyprzedane 

📄Bastille zagrają na warszawskim Torwarze!

Bastille

Start sprzedaży biletów: 8 lipca (piątek), 10:00

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert Bastille! Brytyjska kapela wystąpi już 24 listopada 2016 na warszawskim Torwarze!

wejście: 18:00
początek: 20:00

Kariera Bastille zaczęła się w 2010 roku od solowego projektu Dana Smitha, który potem do współpracy zaprosił Chrisa Wooda, Willa Farquarsona oraz Kyle'a Simmonsa. Indie-popowe, podszyte taneczną elektroniką synthpopowe brzmienia zaowocowały m.in. zaproszeniem Bastille na wspólną trasę przez brytyjską electropopową formację Fenech-Soler. Wśród swoich największych inspiracji Dan Smith wymienia m.in. Reginę Spektor, Björk, Bon Ivera czy Kate Bush. Polskiej publiczności Bastille znane jest przede wszystkim dzięki przebojowemu singlowi „Pompeii” z ich debiutanckiego albumu „Bad Blood”. Obecnie skład zespołu tworzy czterech muzyków: Dan Smith, Chris Wood, Will Farquarson i Kyle Simmons. Wydany w 2013r. debiutancki album „Bad Blood" , zawierający takie przeboje jak „Pompeii", „Flaws", „Laura Palmer" i „Things We Lost In Fire" okazał się międzynarodowym fenomenem, a w Polsce krążek szybko pokrył się platyną.

Wkrótce ukaże się druga, bardzo wyczekiwana płyta Bastille! „Good Grief" to pierwszy singiel i zarazem utwór otwierający nadchodzący albumu zespołu – „Wild World". Numer jest utrzymany w dobrze znanym, wyjątkowym stylu Bastille – jest euforyczny i melancholijny jednocześnie. Na warszawskim koncercie koncercie usłyszymy materiał z nadchodzącego albumu jak i największe hity brytyjskiego zespołu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!