Biletomat Koncerty Bastille

Koncerty: Bastille

Bilety na koncert

Bastille

termin

Czw, 24 listopada 2016 godz. 18:00

miejsce

COS Torwar
ul. Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Sektory (miejsca nienumerowane)

Sektory (miejsca nienumerowane)

dostępna do
Czw, 24 lis 2016 10:00

130 PLN

Wyprzedane


Płyta

Płyta

dostępna do
Czw, 24 lis 2016 10:00

150 PLN

Wyprzedane 

📄Bastille zagrają na warszawskim Torwarze!

Bastille

Start sprzedaży biletów: 8 lipca (piątek), 10:00

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert Bastille! Brytyjska kapela wystąpi już 24 listopada 2016 na warszawskim Torwarze!

wejście: 18:00
początek: 20:00

Kariera Bastille zaczęła się w 2010 roku od solowego projektu Dana Smitha, który potem do współpracy zaprosił Chrisa Wooda, Willa Farquarsona oraz Kyle'a Simmonsa. Indie-popowe, podszyte taneczną elektroniką synthpopowe brzmienia zaowocowały m.in. zaproszeniem Bastille na wspólną trasę przez brytyjską electropopową formację Fenech-Soler. Wśród swoich największych inspiracji Dan Smith wymienia m.in. Reginę Spektor, Björk, Bon Ivera czy Kate Bush. Polskiej publiczności Bastille znane jest przede wszystkim dzięki przebojowemu singlowi „Pompeii” z ich debiutanckiego albumu „Bad Blood”. Obecnie skład zespołu tworzy czterech muzyków: Dan Smith, Chris Wood, Will Farquarson i Kyle Simmons. Wydany w 2013r. debiutancki album „Bad Blood" , zawierający takie przeboje jak „Pompeii", „Flaws", „Laura Palmer" i „Things We Lost In Fire" okazał się międzynarodowym fenomenem, a w Polsce krążek szybko pokrył się platyną.

Wkrótce ukaże się druga, bardzo wyczekiwana płyta Bastille! „Good Grief" to pierwszy singiel i zarazem utwór otwierający nadchodzący albumu zespołu – „Wild World". Numer jest utrzymany w dobrze znanym, wyjątkowym stylu Bastille – jest euforyczny i melancholijny jednocześnie. Na warszawskim koncercie koncercie usłyszymy materiał z nadchodzącego albumu jak i największe hity brytyjskiego zespołu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl! 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK