Biletomat Koncerty Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2015 - Portico

Koncerty:  Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2015 - Portico

Bilety na koncert

Before Festiwal Tauron Nowa Muzyka 2015 - Portico

termin

Śr, 06 maja 2015 godz. 20:00

miejsce

Miłość
Kredytowa 9 , Warszawa

organizator

More Music Agency

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 29 kwi 2015 15:17

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 06 maj 2015 16:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Portico w Warszawie!

Portico

Mając świadomość, że nie wszyscy z Was zdołają dojechać na X edycję Tauron Nowa Muzyka i zobaczyć wszystkie zaproszone w tym roku zespoły, chcielibyśmy ogłosić radosną nowinę dla fanów grupy Portico.

Zespół, który zasłynął dzięki egzotycznym nu-jazzowym brzmieniom, tworzonym za pomocą bębna Hang, po czym ewoluował w trio poszukujące nowych środków wyrazu wśród synth-popowych melodii i połamanych elektronicznych rytmów, pojawi się nie tylko w Katowicach!

Już szóstego maja będziecie mogli ich wysłuchać w Warszawie, gdzie zagrają w klubie Miłość Kredytowa, dzień później zaś zapraszamy wszystkich do Fabryki Batycki w Gdańsku, gdzie odbędzie się drugi koncert Portico. Grupa przyjeżdża do Polski po raz pierwszy w zupełnie odmienionym składzie i z premierowym materiałem, który ukaże się jeszcze w tym roku nakładem Ninja Tune.

A jeśli zachwycicie się nowym wcieleniem Portico tak mocno jak Jamie Woon i Joe Newman z Alt-J, którzy współpracowali z zespołem przy nowych piosenkach, serdecznie zapraszamy Was na powtórkę z tego doświadczenia już w sierpniu!

Zamów bilety juz teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK