Biletomat Koncerty Being As An Ocean

Koncerty: Being As An Ocean

Bilety na koncert

Being As An Ocean

termin

Czw, 07 lipca 2016 godz. 18:45

miejsce

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Śr, 06 lip 2016 23:59

40 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Czw, 07 lip 2016 16:00

45 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)





 

📄Koncert Being As An Ocean w Poznaniu!

18:45 - otwarcie drzwi
19:25 - One Trillion Dreams
20:10 - Wherethebirdssleep
21:00 - Being As An Ocean

Agencja P.W. Events zaprasza na jedyny w Polsce koncert amerykańskiej formacji melodic hardcore - BEING AS AN OCEAN! Muzycy pojawią się w Polsce 7.07 w poznańskim klubie Pod Minogą. W lutym tego roku światło dzienne ujrzał ich nowy singiel „Dissolve”, który może zwiastować wydanie nowego materiału studyjnego przez Amerykanów, jednak póki co informacje o nowej płycie są niepotwierdzone. My jednak liczymy, że muzycy zagrają kilka nowości w Poznaniu! Jako supporty wystąpią poznańskie składy w postaci Wherethebirdssleep i One Trillion Dreams.

Harmonogram:
18:45 - otwarcie drzwi
19:25 - One Trillion Dreams
20:10 - Wherethebirdssleep
21:00 - Being As An Ocean

BEING AS AN OCEAN (USA, Equal Vision Records) - melodic hardcore, post-hardcore Ten amerykański zespół jest stosunkowo nowy na scenie hardcore. Powstali w 2011 roku w Alpine, w Kalifornii. Na swoim koncie mają 3 albumy studyjne, z czego debiut „Dear G-d…” zrobił ogromne wrażenie na słuchaczach i krytykach muzycznych, co pozwoliło im błyskawicznie wspiąć się na szczyty list przebojów i wzbudzić zainteresowanie największych tras koncertowych na świecie. Ich pierwsza płyta została wydana w 2012 roku i zaowocowała trasami po ponad 20 krajach z takimi zespołami jak Counterparts, Hundredth, Liferuiner, Napoleon czy The Elijah. Rok 2013 to przede wszystkim rok zmian w zespole. Skład opuścili Shad Hamawe i Jacob Prest, a w ich miejsce przyszli - nowy perkusista Connor Denis (z hardcore punkowego zespołu Sleep Patterns) oraz nowy gitarzysta i osoba odpowiedzialna za czyste wokale, czyli Michael McGough (znany nam doskonale z The Elijah). Mimo zmian personalnych, muzycy konsekwentnie tworzyli w studio, co zakończyło się wydaniem albumu „How We Both Wondrously Perish”, który przesunął zespół trochę bardziej w klimaty post-hardcore’owe, a dołożenie czystych wokali okrzyknięto strzałem w dziesiątkę. Ta druga płyta, wydana w 2014 roku, doszła aż na 57 miejsce prestiżowej, amerykańskiej listy Billboard 200. Rok 2015 przyniósł zespołowi ogromną ilość koncertów, a także pierwszy występ na Vans Warped Tour. Długo im nie zajęło stworzenie kolejnego materiału, bo już w czerwcu 2015 roku wydali album „Being As An Ocean”, kolejny za pośrednictwem wytwórni InVogue. W tym roku uraczyli nas singlem „Dissolve”, który zapowiada nowości, jednak póki co o płycie jest cicho. W międzyczasie Amerykanie dokonali wymiany perkusisty z Connora Dennisa na Jesse Shelleya (perkusista Sleepwave) i podpisali kontrakt z dużą wytwórnią Equal Vision Records, a fani po cichu liczą na nowy album jesienią… Zasłynęli przede wszystkim z niezwykle klimatycznych kompozycji. Łączą w swojej muzyce elementy melodic hardcore, post-hardcore, ale także indie rocka w stylu mewithoutYou czy post-rocka rodem z Explosions in the Sky.

Zamów bilety już teraz na biletomat.pl!









Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK