Biletomat Koncerty Being As An Ocean

Koncerty: Being As An Ocean

Bilety na koncert

Being As An Ocean

termin

Czw, 07 lipca 2016 godz. 18:45

miejsce

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 06 lip 2016 23:59

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 07 lip 2016 16:00

45 PLN

Wyprzedane 

📄Koncert Being As An Ocean w Poznaniu!

18:45 - otwarcie drzwi
19:25 - One Trillion Dreams
20:10 - Wherethebirdssleep
21:00 - Being As An Ocean

Agencja P.W. Events zaprasza na jedyny w Polsce koncert amerykańskiej formacji melodic hardcore - BEING AS AN OCEAN! Muzycy pojawią się w Polsce 7.07 w poznańskim klubie Pod Minogą. W lutym tego roku światło dzienne ujrzał ich nowy singiel „Dissolve”, który może zwiastować wydanie nowego materiału studyjnego przez Amerykanów, jednak póki co informacje o nowej płycie są niepotwierdzone. My jednak liczymy, że muzycy zagrają kilka nowości w Poznaniu! Jako supporty wystąpią poznańskie składy w postaci Wherethebirdssleep i One Trillion Dreams.

Harmonogram:
18:45 - otwarcie drzwi
19:25 - One Trillion Dreams
20:10 - Wherethebirdssleep
21:00 - Being As An Ocean

BEING AS AN OCEAN (USA, Equal Vision Records) - melodic hardcore, post-hardcore Ten amerykański zespół jest stosunkowo nowy na scenie hardcore. Powstali w 2011 roku w Alpine, w Kalifornii. Na swoim koncie mają 3 albumy studyjne, z czego debiut „Dear G-d…” zrobił ogromne wrażenie na słuchaczach i krytykach muzycznych, co pozwoliło im błyskawicznie wspiąć się na szczyty list przebojów i wzbudzić zainteresowanie największych tras koncertowych na świecie. Ich pierwsza płyta została wydana w 2012 roku i zaowocowała trasami po ponad 20 krajach z takimi zespołami jak Counterparts, Hundredth, Liferuiner, Napoleon czy The Elijah. Rok 2013 to przede wszystkim rok zmian w zespole. Skład opuścili Shad Hamawe i Jacob Prest, a w ich miejsce przyszli - nowy perkusista Connor Denis (z hardcore punkowego zespołu Sleep Patterns) oraz nowy gitarzysta i osoba odpowiedzialna za czyste wokale, czyli Michael McGough (znany nam doskonale z The Elijah). Mimo zmian personalnych, muzycy konsekwentnie tworzyli w studio, co zakończyło się wydaniem albumu „How We Both Wondrously Perish”, który przesunął zespół trochę bardziej w klimaty post-hardcore’owe, a dołożenie czystych wokali okrzyknięto strzałem w dziesiątkę. Ta druga płyta, wydana w 2014 roku, doszła aż na 57 miejsce prestiżowej, amerykańskiej listy Billboard 200. Rok 2015 przyniósł zespołowi ogromną ilość koncertów, a także pierwszy występ na Vans Warped Tour. Długo im nie zajęło stworzenie kolejnego materiału, bo już w czerwcu 2015 roku wydali album „Being As An Ocean”, kolejny za pośrednictwem wytwórni InVogue. W tym roku uraczyli nas singlem „Dissolve”, który zapowiada nowości, jednak póki co o płycie jest cicho. W międzyczasie Amerykanie dokonali wymiany perkusisty z Connora Dennisa na Jesse Shelleya (perkusista Sleepwave) i podpisali kontrakt z dużą wytwórnią Equal Vision Records, a fani po cichu liczą na nowy album jesienią… Zasłynęli przede wszystkim z niezwykle klimatycznych kompozycji. Łączą w swojej muzyce elementy melodic hardcore, post-hardcore, ale także indie rocka w stylu mewithoutYou czy post-rocka rodem z Explosions in the Sky.

Zamów bilety już teraz na biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK