Biletomat Koncerty BEMY

Koncerty: BEMY

Bilety na koncert

BEMY

termin

Czw, 27 października 2016 godz. 20:00

miejsce

Szuflada 15
Wolności 15, Chorzów

organizator

Szuflada 15

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 26 paź 2016 23:59

15 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 27 paź 2016 17:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄BEMY w klubie Szuflada 15!

BEMY

Mattia i Elie Rosinski urodzili się i wychowali we Francji, ale mają polskie korzenie. Muzyka stała się ich pasją jeszcze w dzieciństwie, pierwsze kompozycje tworzyli w rodzinnym Bordeaux. Po ukończeniu szkoły średniej bracia opuścili rodzinny kraj i wyjechali do prestiżowej szkoły Academy of Contemporary Music.
W czerwcu 2013 wzięli udział w angielskiej edycji programu Must Be The Music, w którym dostali się do finału i zajęli drugie miejsce. W 2014 roku zdobyli liczne noinacje i nagrody, m.in. nagrodę Jury festiwalu Top Trendy 2014 oraz nagrodę główną na festiwalu muzycznym w Jarocinie. Występowali na dużej scenie festiwalu Woodstock, na festiwalu Springbreak i Letniej Trasie Radia Zet.
Debiutancki krążek „Grizzlin”, który właśnie ukazał się na rynku powstawał pod czujnym okiem producenta Bogdana Kondrackiego, który współpracował różnież z Moniką Brodką i Dawidem Podsiadło.
Na płycie znalazło się 11 piosenek w języku angielskim, pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest utwór „Time”.
Chłopaki łączą electropopową nutę z garażowym brzmieniem w stylu Arctic Monkeys. W utworach przewodzi wyrazista perkusja i melodyjna linia wokalu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK