Biletomat Koncerty BEMY

Koncerty: BEMY

Bilety na koncert

BEMY

termin

Czw, 27 października 2016 godz. 20:00

miejsce

Szuflada 15
Wolności 15, Chorzów

organizator

Szuflada 15

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 26 paź 2016 23:59

15 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 27 paź 2016 17:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄BEMY w klubie Szuflada 15!

BEMY

Mattia i Elie Rosinski urodzili się i wychowali we Francji, ale mają polskie korzenie. Muzyka stała się ich pasją jeszcze w dzieciństwie, pierwsze kompozycje tworzyli w rodzinnym Bordeaux. Po ukończeniu szkoły średniej bracia opuścili rodzinny kraj i wyjechali do prestiżowej szkoły Academy of Contemporary Music.
W czerwcu 2013 wzięli udział w angielskiej edycji programu Must Be The Music, w którym dostali się do finału i zajęli drugie miejsce. W 2014 roku zdobyli liczne noinacje i nagrody, m.in. nagrodę Jury festiwalu Top Trendy 2014 oraz nagrodę główną na festiwalu muzycznym w Jarocinie. Występowali na dużej scenie festiwalu Woodstock, na festiwalu Springbreak i Letniej Trasie Radia Zet.
Debiutancki krążek „Grizzlin”, który właśnie ukazał się na rynku powstawał pod czujnym okiem producenta Bogdana Kondrackiego, który współpracował różnież z Moniką Brodką i Dawidem Podsiadło.
Na płycie znalazło się 11 piosenek w języku angielskim, pierwszym singlem promującym wydawnictwo jest utwór „Time”.
Chłopaki łączą electropopową nutę z garażowym brzmieniem w stylu Arctic Monkeys. W utworach przewodzi wyrazista perkusja i melodyjna linia wokalu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!