Biletomat Koncerty Besides

Koncerty: Besides

Bilety na koncert

Besides

termin

So, 17 października 2015 godz. 20:00

miejsce

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

organizator

P.W. Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 16 paź 2015 23:59

24 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 17 paź 2015 16:00

29 PLN

Wyprzedane 

📄Koncert Besides w Poznaniu

Besides

Agencja P.W. Events zaprasza serdecznie na jesienny koncert Besides, post-rockowej formacji z Brzeszcza, która z nową płytą wyruszą w trasę po Polsce. Muzycy z nowym materiałem pojawią się 17.10 w poznańskim klubie Pod Minogą.

Po 2 latach od wydania debiutanckiego „We Were So Wrong” zespół wraca z nowym albumem, który ukaże się w połowie października. Płyta, jak mówią sami muzycy będzie bardziej urozmaicona brzmieniowo. Produkcją zajął się Maciej Karbowski, muzyk zespołu Tides From Nebula i Moonglass.

Zespół Besides to jeden z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na polskiej scenie post-rockowej. Powstał w 2011 roku, swój materiał rozpoczął promować na jesień 2012 roku. 20 września 2013 roku miała miejsce premiera debiutanckiego albumu zespołu „We Were So Wrong”, jak na tę chwilę ciepło przyjętego przez krytykę i fanów. W 2013 i 2014 roku zespół promował album koncertami w Polsce, ma za sobą kilka tras koncertowych, w tym z Tides From Nebula. Muzyka Besides zadebiutowała na falach radiowej „Trójki”, Antyradia, RMF FM i wielu innych rozgłośni radiowych. Besides jest zwycięzcą 8 edycji programu Must Be The Music. W programie wzbudził wielkie zainteresowanie tak jurorów, jak i telewidzów. Adam Sztaba o zespole mówił w ten sposób: „Muzyka instrumentalna w tym programie to niezwykła rzadkość, a na takim poziomie to już ewenement. Zespół Besides - jeden z najlepszych zespołów w historii tego programu.” Piotr Rogucki: „Besides ma potencjał zespołu międzynarodowego. Ta muzyka nie ma granic, bo nie ma w niej nieudolnej angielszczyzny. Muzyka Besides zawiera bezgraniczną emocję, która będzie zrozumiana również za granicami naszego kraju”.

www.besides.pl/
www.facebook.com/BesidesBand
www.besides.bandcamp.com/

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK