Biletomat Koncerty Białas x Lanek/ Tour de Polon/ Płock

Koncerty: Białas x Lanek/ Tour de Polon/ Płock

Bilety na koncert

Białas x Lanek/ Tour de Polon/ Płock

termin

Czw, 22 lutego 2018 godz. 21:00

miejsce

ENBO Bowling Club & Lounge
ul. Wyszogrodzka 127, 09-410 Płock

organizator

Endorfiny Sp. z o.o.

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 21 lut 2018 23:59

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 22 lut 2018 16:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Białas x Lanek/ Tour de Polon/ Płock

Białas x Lanek

Start:21:00 koncert 24:00

Otwieramy cykl imprez dla studentów i nie tylko. Jeśli chcesz się zabawić przy czymś innym niż Płock oferuje to dobrze trafiłeś!

Osoby nie pełnoletnie, musza posiadać zgodę rodzica / opiekuna

Impreze nakręca Dj Mathi

SB Maffija Label, SOLD OUT Agencja oraz ENBO bowling, club & lounge zapraszają na koncert! Po solowym, dziś już platynowym, krążku H8M4, Białas postarał się o kolejny sztos. W wyniku współpracy z wizjonerem muzyki i rapowym człowiekiem renesansu - Lankiem powstał pierwiastek chemii twórczej POLON. Teraz Białas z Lankiem ruszają na wieloetapowy wyścig koncertowy, organizowany cyklicznie w każdy weekend na terenie całej Polski. Tour de Polon jest jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń muzycznych w Polsce. Za dekami stanie legandarny DJ Johny. Trasa koncertowa Tour de Polon to doskonała okazja, żeby zobaczyć jak na żywo zabrzmi materiał z przepełnionej bangerami nowej płyty. Zostawiając peleton daleko za plecami Białas i Lanek mają zamiar dotrzeć do najdalszych zakątków kraju w rekordowym tempie. Chyba nie chcielibyście tego przegapić?

UWAGA!
Udział w koncercie grozi napromieniowaniem radioaktywnym!

BIAŁASA i LANKA łączą niespożyte pokłady kreatywności, którą czasem jest w stanie wyzwolić prosty impuls, a jej owocem w przeciągu kilkudziesięciu minut może stać się przyszły hit. Kilka miesięcy spędzonych wspólnie w studio przyniosło taki ogrom materiału, że problemem w finalizacji tracklisty stała się... klęska urodzaju. Obydwaj spotkali się w najwyższej dyspozycji i tak też brzmi efekt. Jest to niewątpliwy atak na klasyk. POLON to próba wprowadzenia polskiego akcentu do brzmienia europejskiej hip-hopu i okiełznania niemal nieograniczonych możliwości dla dobra materiału - tak aby różnorodność pogodzić ze spójnością, brawurę ze real talkiem, a osiedlówę z wrażliwością. O sile oddziaływania najbardziej polskiego z pierwiastków przekonacie się odpalając jeden z najmocniejszych albumów ostatnich lat w polskim rapie. Nadchodzi POLON! Gościnnie na krążku pojawili się: Quebonafide, Paluch, Sitek, Bedoes oraz wokalistka ZUI.
Patronat medialny: Glamrap

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK