Biletomat Bilety Kolekcjonerskie BirdPen - Poznań

Koncerty: BirdPen - Poznań

Bilety na koncert

BirdPen - Poznań

termin

Czw, 29 Listopad 2018 godz. 19:00

miejsce

Meskalina
Stary Rynek , 61-772 Poznań

organizator

Go Ahead

BiletyStandard

II pula

dostępna od
Czw, 29 list 2018 00:00

60 PLN

Kup bilet


Galeria (powiększ)

 

📄BirdPen w Poznaniu!

BirdPen

wejście: 18:00, start: 19:00

Agencja Go Ahead zaprasza na trzy koncerty BirdPen! Dave Pen i Mike Bird wystąpią 29 listopada w poznańskiej Meskalinie, 30 listopada w warszawskich Hybrydach i 1 grudnia w krakowskiej Alchemii!

BirdPen to projekt jednego z wokalistów niezwykle popularnego w Polsce zespołu Archive – Dave’a Pena. Duet uformował się bardzo naturalnie – kilka lat temu panowie dzielili mieszkanie w Southampton. I choć na przestrzeni lat nagrali mnóstwo materiału i samodzielnie wydali kilka EP-ek, debiutowali dopiero w 2009 roku albumem „On/Off/Safety/Danger”. Ich twórczość często porównuje się do dorobku Pink Floyd, Radiohead czy dokonań Archive, z którymi Pen nagrał już sześć wspólnych krążków. Ostatnio również Mike dołączył do muzyków na scenie. Czwarty już album grupy – „O’Mighty Vision” wydany został w sierpniu 2016 roku. W 2018 BirdPen powracają z nowym krążkiem, którego możemy się spodziewać już jesienią, na nadchodzącej trasie fani będą więc mogli usłyszeć najnowszy materiał duetu.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty BirdPen!

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.