Biletomat Koncerty Blue - KONCERT ODWOŁANY

Koncerty: Blue - KONCERT ODWOŁANY

Bilety na koncert

Blue - KONCERT ODWOŁANY

termin

Pt, 23 października 2015 godz. 18:30

miejsce

Progresja
Fort Wola 22, 01-258 Warszawa

organizator

Knock Out Productions

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Blue - KONCERT ODWOŁANY w innym terminie i miejscu.


 

📄Blue na jedynym koncercie w Polsce

Blue

Niestety ale z powodów zdrowotnych członka zespołu Blue - Lee Ryana, zaplanowany na 23 października koncert w warszawskim klubie Progresja zostaje odwołany.


Knock Out Productions oraz Klub Progresja prezentują koncert zespołu Blue. Ci muzycy doskonale mieszający r&b oraz pop wystąpią w Polsce na jedynym koncercie 23-go października w klubie Progresja w Warszawie. Będzie to jedyny koncert tych czterech sympatycznych Anglików w Polsce dlatego radzimy wszystkim fanom zapisać dokładnie tę datę

Otwarcie bram: 18:30
Start: 20:00

BLUE (Anglia) pop, R&B:
Jedenaście platynowych płyt tylko w samej Anglii, ponad 15 mln sprzedanych albumów i singli na świecie, współpraca z takimi gigantami jak Angie Stone, Elton John, Stevie Wonder, trzy albumy i trzy single na szczycie brytyjskich list. Gdyby ktoś pytał o referencje boysbandu Blue, oto one.

W 2015 roku wypada rocznica 15-lecia powstania Blue. W 2000 roku kwartet powołali do życia Antony Costa, Duncan James, Lee Ryan i Simon Webbe. Ten ostatni zdobył angaż do Blue dopiero dzięki przesłuchaniom, choć dzielił mieszkanie w Londynie z Lee. Costa, Ryan i James poznali się wcześniej i krótko potem zaczęli pisać piosenki. Każdy z panów obdarzony jest nie tylko urodą i wyjątkowym głosem, lecz również umiejętnością pisania oraz interpretowania piosenek.

Sukcesy przyszły dla Blue szybko. Już w 2001 roku ukazały się single "All Rise", "Too Close" i "If You Come Back". Pierwszy dotarł do czwartego miejsca brytyjskiej listy, pozostałe dwa na jej szczyt. Wszystkie piosenki znalazły się na debiutanckiej płycie "All Rise" z jesieni 2001, która zajęła pierwsze miejsce w brytyjskim notowaniu, by ostatecznie pokryć się na Wyspach poczwórną platyną. Wyczyn ten powtórzył niemal dokładnie rok później drugi album Blue, "One Love". Na niego boysband nagrał świetną przeróbkę klasyka Eltona Johna "Sorry Seems To Be The Hardest Word". Co więcej, Sir Elton pojawił się zarówno w studiu, jak i w teledysku do piosenki. Kawałek stał się kolejnym singlowym numerem jeden Blue.

"Tylko" podwójną platynę w Wielkiej Brytanii osiągnęła trzecia płyta Blue, "Guilty" z listopada 2003 roku. Ale za to przyniosła kolejny fantastyczny numer jeden, będący kolaboracją z aż dwiema wielkimi postaciami świata muzyki. W "Signed, Sealed, Delivered, I'm Yours" słychać Angie Stone i Steviego Wondera. Niestety, jak to często bywa muzycznym biznesie, wielki sukces komercyjny spowodował napięcia i nieporozumienia wewnątrz zespołu, które pod koniec 2004 roku doprowadziły do rozwiązania Blue. Na pożegnanie fani dostali w prezencie składankę przebojów z trzema wcześniej niepublikowanymi numerami, w tym coverem Kool And The Gang "Get Down On It" z gościnnym udziałem Lil Kim oraz autorów wersji oryginalnej.

Na szczęście Blue nie zniknęli na zawsze. W 2009 roku wspaniale łączący pop z R&B czterej Anglicy powrócili na scenę. Od tamtej pory zagrali sporo koncertów, wzięli udział w konkursie Eurowizji, nagrali dwie płyty. "Roulette" ukazała się w 2013 roku. Druga, "Colours", będzie mieć premierę w marcu 2015, a zapowiada ją świetna, optymistyczna piosenka "King Of The World". Która jednoznacznie dowodzi, że Blue wciąż są w świetnej formie. Jesienią polscy fani przekonają się o tym na żywo w stolicy.

Sprawdź jeśli lubisz: Take That, Robbie Willimas, Backstreet Boys …

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK