Biletomat Koncerty Bluszcz "Junior"

Koncerty: Bluszcz "Junior"

Bilety na koncert

Bluszcz "Junior"

termin

So, 02 grudnia 2017 godz. 20:00

miejsce

Dragon
ul. Zamkowa 3, 61-768 Poznań

organizator

Winiary Bookings

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I PULA

dostępna do
Czw, 30 lis 2017 17:00

30 PLN

Wyprzedane


 

📄Bluszcz wystąpią w Poznaniu!

BLUSZCZ

bramka: 19:00
start: 20:00

Bluszcz - koncert promujący debiutancki album "Junior"

Możecie ich jeszcze nie znać, ale lada moment ich pokochacie. Taki właśnie jest projekt Bluszcz, łączący w sobie elementy synthwave'u i electropopu. Muzycy wyruszają w trasę z okazji premiery debiutanckiego albumu "Junior", czyli dziewięciu niezwykłych utworów wydanych przez wytwórnię Brennnessel. Na mapie nie mogło zabraknąć Poznania, gdzie zobaczymy się 2.12 w sali MDK Dragon.

Czasami najlepsze projekty powstają zupełnie przypadkowo, bez ciśnień, wielkich planów i ogromnych oczekiwań. Taki jest Bluszcz. Zespół Jarka i Romka, dwóch braci z Wrocławia, którzy mają już za sobą pierwsze zespołowe próby, ale to w Bluszczu znaleźli idealne połączenie. Ich debiutancki album nosi tytuł "Junior" i poprzedzony dwoma singlami ukazał się 1 sierpnia nakładem wytwórni Brennnessel. Dziewięć utworów na "Juniorze" to nawiązania do synthpopu i gitarowej alternatywy przepuszczonej przez sporą dawkę melancholii. To album i na upalne lato i na smutną jesień. Bluszcz swój pierwszy koncert zagrali na Off Festiwalu, wpisując się w małą tradycję łączącą nowe projekty wytwórni Brennnessel debiutujące podczas katowickiego festiwalu. To zdecydowanie początek czegoś wyjątkowego.

https://www.facebook.com/Bluszczmusic/
https://bluszczmusic.bandcamp.com/album/junior

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK