Biletomat Koncerty Bokka

Koncerty: Bokka

Bilety na koncert

Bokka

termin

Pt, 21 października 2016 godz. 20:00

miejsce

Szuflada 15
Wolności 15, Chorzów

organizator

Królestwo

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 20 paź 2016 23:59

40 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 21 paź 2016 17:00

45 PLN

Wyprzedane 

📄BOKKA w Katowicach, w ramach DON'T KISS AND TELL *FINAL TOUR*

Bokka

UWAGA! Z przyczyn technicznych koncert Bokka zostaje przeniesiony do klubu Szuflada 15! Godzina i termin pozostają bez zmian.

BOKKA to bez wątpienia najbardziej niezwykły debiut roku 2014 na polskiej scenie muzycznej.

Debiutujący zespół, który od początku działa incognito. Artyści występują w maskach, by skierować naszą uwagę na to, co jest dla nich najważniejsze – na swoją muzykę. Na to, co robią teraz, nie zaś ich osiągnięcia czy historię. Jedyne, co o nich wiadomo, to że sercem formacji jest pięcioro znanych muzyków i że sygnuje ich prężnie rozwijające się nowe wydawnictwo muzyczne NEXTPOP, stojące m. in. za sukcesami Fismolla i KARI.

Romantyczna idea tajemnicy i działania w cieniu, bez udzielania wywiadów i obecności w mediach, została bardzo dobrze przyjęta przez fanów i dziennikarzy. Świetne recenzje w polskiej i zagranicznej prasie (np. znakomity portal Pitchfork), wyprzedana debiutancka trasa koncertowa w Polsce w salach 800+, zaproszenia na festiwale (m.in. Open’er, Tauron Nowa Muzyka, Audioriver, Free Form Festival, GoodFest, The Great Escape (UK), Reeperbahn Festival (DE), to niezwykłe osiągnięcia jak na pierwszy okres działalności formacji.

Pierwszy singiel BOKKI „Town Of Strangers” został zmasterowany w Londynie przez słynną Mandy Parnell, od lat współtworzącą brzmienie płyt Bjork, Sigur Ros, Little Dragon, Depeche Mode, Paula McCartneya, etc., a teledysk na You Tube ma już ponad 4 miliony odsłon.

Zespół gościł na festiwalach takich, jak Orange Warsaw Festival, Colours of Ostrava (CZ), Positivus Festival (LV), Grape (SK), czy Intsikurmu (EE) oraz ma za sobą koncerty w zagranicznych klubach, m.in. A38 w Budapeszcie, Ancienne Belgique w Brukseli, czy Palac Akropolis w Pradze.

Premiera drugiego albumu pt. „Don’t Kiss And Tell” odbyła się 2 października zeszłego roku.  Obecnie zespół odbywa trasę promującą drugi album, odbywając koncerty w Polsce oraz zagranicą.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK