Biletomat Koncerty Bonus RPK - koncert premierowy "Technik Pasjonat"

Koncerty: Bonus RPK - koncert premierowy "Technik Pasjonat"

Bilety na koncert

Bonus RPK - koncert premierowy "Technik Pasjonat"

termin

So, 06 października 2018 godz. 20:00

miejsce

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

organizator

Winiary Bookings SC

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 10 wrz 2018 15:58

35 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 06 paź 2018 16:00

40 PLN

Wyprzedane 

📄Bonus RPK - koncert premierowy "Technik Pasjonat"

Bonus RPK

Bonus RPK powraca na trasę z nowym albumem! Warszawski raper 5-ego października wypuści na światło dzienne już szósty album studyjny pt. „Technik Pasjonat”, a dzień później, 6-ego października, zawita na koncert premierowy do poznańskiego klubu Projekt LAB. Na koncercie zabrzmią najnowsze kompozycje „Rodeo”, „Opowieści z krypty” czy „Aktualizuje dane”, ale nie zabraknie też największych hitów artysty.

Warszawski raper aktywność na scenie rozpoczął w 2004 roku, a dziś, po 14 latach działalności, może pochwalić się pięcioma albumami studyjnymi i siódmym legalem, który lada moment zostanie wydany, tradycyjnie, przez wytwórnię Ciemna Strefa. Artysta Kombinator to jeden z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli ulicznego rapu. Członek kolektywów Ciemna Strefa oraz Razem Ponad Kilo, a także właściciel marki odzieżowej i wytwórni, w której wydaje swoje płyty to prawdziwy człowiek orkiestra. Ceniony w środowisku raperów, nagrywał z takimi artystami jak Dudek RPK, Kafar, Nizioł, Rogal DDL, Rufuz, Sokół, Borixon, Białas czy Quebonafide. W swoim dorobku może pochwalić się złotą płytą za album „Losu kowal”, który sprzedał się w ponad 15000 egzemplarzy, a na prestiżowej liście OLiS dotarł na 8 miejsce. Tej jesieni powraca z nowym materiałem, który, sugerując się singlami, będzie brzmiał wyjątkowo nowocześnie, a goście w postaci Białasa, Quebonafide czy Gedza gwarantują całkiem inną, nową jakość ulicznej muzyki Bonusa. W lipcu tego roku artysta został skazany na 5,5 roku więzienia za handel narkotykami bez konkretnych dowodów w sprawie. Kontrowersyjny wyrok spotkał się z dużym echem w środowisku muzycznym, gdzie większość krajowych raperów udzieliła Bonusowi wsparcia pod hasłem #muremzabonusem. Teraz, po odwołaniu od wyroku, Artysta Kombinator liczy na Wasze wsparcie, a wypełniona sala poznańskiego Projektu LAB będzie najlepszym dowodem na to, że stoimy #muremzabonusem!

https://www.facebook.com/bonusrpk/
„Aktualizuje dane” https://www.youtube.com/watch?v=_PqlvqCnPsU
„Opowieści z krypty” https://www.youtube.com/watch?v=iqY1Frk545s
„Rodeo” https://www.youtube.com/watch?v=Ecp6EVhQ5vg

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK