Biletomat Koncerty Warszawa BOVSKA (Open Stage)

Koncerty: BOVSKA (Open Stage)

Bilety na koncert

BOVSKA (Open Stage)

termin

Śr, 12 października 2016 godz. 20:00

miejsce

Klub Stodoła
ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

organizator

Stodoła

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Wt, 11 paź 2016 23:59

35 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Śr, 12 paź 2016 15:00

45 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄BOvska na scenie stołecznej Stodoły

BOVSKA

 

otwarcie drzwi – 19:00
start koncertu – 20:00

BOVSKA to zdecydowanie jedno z największych muzycznych objawień tego roku. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty "Kaktus" wyprzedał się̨ w dwa dni, a jej utwory jeszcze przed premierą albumu biły rekordy popularności w internecie, gdzie dotychczas odtworzono je ponad 6 milionów razy. Artystka jest współautorką swojej debiutanckiej płyty, którą stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim. Singlowa piosenka "Kaktus" jest motywem przewodnim czołówki serialu stacji TVN "Druga Szansa".

Wokalistka od początku zaskakuje swoim wyrazistym, rozpoznawalnym wizerunkiem scenicznym. Oprawa wizualna jej projektu jest dopracowana do granic możliwości: od konceptualnego wydawnictwa, poprzez stronę internetową i serię kameralnych nagrań, aż po imponujące muzycznie i scenograficznie koncerty.

BOVSKA ma za sobą̨ występy na najważniejszych festiwalach w kraju: Open’er Festival, Orange Warsaw Festival, Slot Art. Festiwal i Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Już̇ na jesieni Bovska wyruszy w trasę̨ koncertową KAKTUS TOUR, w ramach której 12 października wystąpi w klubie Stodoła.

ZAPRASZAMY

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety na koncerty Bovska

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK