Biletomat Koncerty Sopot BRACIA FIGO FAGOT

Koncerty: BRACIA FIGO FAGOT

Bilety na koncert

BRACIA FIGO FAGOT

termin

Pt, 27 marca 2015 godz. 23:00

miejsce

Scena
Al. Franciszka Mamuszki 2 , Sopot

organizator

Antrakt sp. z.o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


VIP (Antresola)

I pula

dostępna do
Pt, 27 mar 2015 16:00

55 PLN

Wyprzedane


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 27 mar 2015 16:00

39 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Bracia Figo Fagot w Scenie

BRACIA FIGO FAGOT

SALA KONCERTOWA

WSTĘP OD GODZ.20.00

DJ BUZKA

SUPPORT ?

KONCERT GODZ.23.00

BRACIA FIGO FAGOT

Ten zespół to fenomen. Początkowo istniał tylko w TV, ale na prośby fanów nagrał płytę i zaczął dawać prawdziwe koncerty. Alternatywne dico polo grupy zaczęło przyciągać na jej występy tłumy. Bilety na minione koncerty rozchodziły się w mgnieniu oka.

Grupa powstała we wrześniu 2010 roku na potrzeby serialu "Kaliber 200 Volt", emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci, tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii. BFF to "Figo - Fabian Barłoś", czyli Piotr Połać (wokal, teksty) oraz "Fagot - Szymon Filip Barłoś", czyli Bartosz Walaszek (keyboard, wokal, teksty). 21 maja 2012 roku, nakładem S.P. Records, ukazała się debiutancka płyta grupy - "Na Bogatości". Album zawierał utwory znane z serialu "Kaliber 200 Volt" w nowych aranżacjach, a także premierowe kompozycje. Krążek jeszcze tydzień przed premierą znalazł się na pierwszym miejscu przedsprzedaży Empiku w rankingu TOP 50. Singlem promującym wydawnictwo był utwór "Bożenka", do którego teledysk obejrzało już ponad 11 milionów użytkowników kanału Youtube. Drugi album kapeli to "Eleganckie Chłopaki". Gościnnie wystąpił na nim Czesław Mozil. Wydawnictwo, podobnie jak poprzednie, przypadło do gustu publiczności, o czym świadczy fakt, że ta wypełniała po brzegi każdą salę, w której grali Bracia Figo Fagot. W październiku 2014 roku odbyła się premiera następnego longplaya zespołu - "Discochłosta!". Po raz kolejny zapowiada się więc niezła zabawa, na której nie może Was zabraknąć!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Za bilety na to wydarzenie nie można płacić voucherami.

Kupując bilety na to wydarzenie nie można użyć kodów rabatowych.

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK