Biletomat Koncerty Bracia Figo Fagot

Koncerty: Bracia Figo Fagot

Bilety na koncert

Bracia Figo Fagot

termin

Pt, 07 października 2016 godz. 20:00

miejsce

Kwadrat
Stanisława Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków

organizator

Magic Music

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Sprzedaż biletów została zakończonaPoszukaj wydarzenia Bracia Figo Fagot w innym terminie i miejscu.


 

📄Bracia Figo Fagot w Krakowie!

Bracia Figo Fagot

Koncert zostaje odwołany z przyczyn niezależnych od Zespołu.

19.00 - otwarcie klubu
20.00 - support - SteelFire
21.00 - Bracia FIGO FAGOT

INFORMACJA DOTYCZĄCA WSTĘPU NA IMPREZĘ OSÓB NIEPEŁNOLETNICH:

Osoby, które nie ukończyły 16 roku życia i chcą wziąć udział w koncercie, muszą być pod opieką rodzica (lub wskazanego przez niego opiekuna) przez cały czas trwania imprezy.
Jednocześnie informujemy, że każdy bilet umożliwia wstęp na teren wydarzenia jednej osobie – bilet dziecka nie jest upoważnieniem wstępu dla opiekuna.

Osoby, które ukończyły 16 rok życia, a nie ukończyły 18 roku życia muszą mieć przy sobie oświadczenie ze zgodą na udział w imprezie, podpisane przez rodzica bądź prawnego opiekuna.

Ten zespół to fenomen. Początkowo istniał w tylko w TV, ale na prośby fanów nagrał płytę i zaczął grać prawdziwe koncerty. Alternatywne disco polo grupy zaczęło przyciągać na ich występy tłumy. 07 października Bracia Figo Fagot ponownie zagrają w klubie, aby raz jeszcze porwać nas, tym razem nie tylko swoimi znanymi hitami, ale również pierwszym po tak długiej przerwie premierowym materiałem. Przypomnijmy, że ostatni, trzeci studyjny album braterskiego duetu, Discochłosta, wydany został jesienią 2014 roku.

Bożenka (z 15 milionami odtworzeń w serwisie YouTube), to punkt obowiązkowy koncertu BFF, ale w trakcie występu nie powinno zabraknąć innych przebojów, z których te których tytuły możemy bez obawy podawać to m.in. Ooooo kończy się już noc (piosenka niekoniecznie dotycząca nieprzespanych godzin przed sesją), Pisarz miłości (bynajmniej nie będący rozprawką o epoce romantyzmu) czy Hot Dog (który wbrew pozorom nie zauroczy zainteresowanych fast foodową gastronomią).
Podsumowując: będzie ciekawie i raczej niegrzecznie, a dzięki przewidującej organizacji wszystko to będzie miało miejsce 07 października, który na całe szczęście jest piątkiem, po którym na jeszcze większe szczęście będzie sobota, dzięki czemu wszyscy będziemy mogli komfortowo wrócić do formy.

Przed Braćmi Figo Fagot wystąpi zespół SteelFire!

SteelFire to piątka szalonych facetów z Mińska Mazowieckiego, którzy spełniają swoje marzenia przemierzając bezdroża wzdłuż i wszerz w pogoni za sławą, rozgłosem i kobietami... Zespół specjalizuje się w wytwarzaniu klasycznego, mięsistego jak amerykański stek, rock'n'rolla z domieszką hard rocka i heavy metalu rodem z lat 80.! Ekipa ma na koncie dwa wydawnictwa („R'n'R na wieki wieków” EP 2013 oraz „To nie nasza wojna” SP 2015) i ponad 100 zagranych koncertów w kraju i za granicą z takimi sławami jak m.in. Paul Di Anno, Blaze Bayley, czy polscy giganci rocka - Turbo, Oddział Zamknięty, Luxtorpeda, czy Złe Psy. Oprócz nagród w wielu konkursach i festiwalach, ogromnym sukcesem dla grupy był występ na koncercie "Kukiz i przyjaciele", który był transmitowany przez wszystkie telewizje w kraju. Aktualnie SteelFire nie zwalnia tempa intensywnie koncertując i przygotowując się do wydania płyty pt. „Right By Our Side”. Chłopaki obiecują, że fani rock'n'rollowego ognia w stylu lat 80. nie zawiodą się!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK