Biletomat Koncerty Brennnessel On Tour 2015. KAMP! + Oxford Drama

Koncerty: Brennnessel On Tour 2015. KAMP! + Oxford Drama

Bilety na koncert

Brennnessel On Tour 2015. KAMP! + Oxford Drama

termin

So, 07 listopada 2015 godz. 19:00

miejsce

Eskulap
ul. Stanisława Przybyszewskiego 39, 60-356 Poznań

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 06 lis 2015 23:59

39 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
So, 07 lis 2015 16:00

45 PLN

Wyprzedane 

📄Brennnessel On Tour 2015. KAMP! + Oxford Drama w Poznaniu!

KAMP!, Oxford Drama

Agencja Go Ahead informuje, że poznańska odsłona cyklu Brennnessel on Tour 2015 zostaje przeniesiona do klubu Eskulap. Zespoły Kamp! i Oxford Drama wystąpią tu w sobotę, 7 listopada.

wejście: 19:00
start: 20:00

Tomek, Michał i Radek z KAMP! pracowali nad drugą płytą od początku roku. Działalność studyjna została poprzedzona świadomym oderwaniem się od social mediów, wywiadów czy koncertowania – krążek powstawał w tajemnicy, a jego premiera, ku zaskoczeniu fanów, miała miejsce w ubiegły piątek – 23 października. „Orneta” to 11 premierowych kompozycji. „Album jest o nas, o zespole. O tym, jak wyglądają nasze relacje, i o tym, jak żyje się w trasie. Jest tu motyw drogi, zmęczenia, sukcesów i porażek” – tak o płycie opowiadają muzycy. Brzmieniowo to krążek nieco inny niż debiutancki „Kamp!” z 2012 roku, który obfitował w ciepłe, wakacyjne dźwięku. „Orneta” idzie o krok dalej – to wciąż świetne kawałki, które doskonale sprawdzą się w klubie, ale płyta jest bardziej dynamiczna i mocniejsza.
Wspólnie z KAMP! w Poznaniu wystąpi debiutujący duet Oxford Drama. Muzycy także nagrywają dla Brennnessel i ich płyta, „In Awe” również ukazała się 23 października. Premiery „Ornety” i „In Awe” dały pretekst nowej, ogólnopolskiej trasie koncertowej –w ramach trzeciej edycji Brennnessel on Tour!

Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK