Biletomat Koncerty Gdańsk BRODKA Clashes Tour

Koncerty: BRODKA Clashes Tour

Bilety na koncert

BRODKA Clashes Tour

termin

Czw, 24 listopada 2016 godz. 20:00

miejsce

Filharmonia Bałtycka
ul. Ołowianka 1, 80-751 Gdańsk

organizator

Good Taste Production sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Strefa B

I pula

dostępna do
Pon, 21 lis 2016 14:12

99 PLN

Wyprzedane


Strefa A

I pula

dostępna do
Pon, 21 lis 2016 14:12

119 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Brodka promuje album 'Clashes' w Gdańsku

Brodka

Good Taste Production zaprasza na koncert BRODKI w ramach Clashes Tour. Koncert prezentujący najnowszy materiał artystki już 24 listopada w gdańskiej Filharmonii Bałtyckiej!

"Clashes" to metafizyka i zmysłowość. Posępne, kościelne organy i pełen wigoru punk rock. Płytę produkował nagrodzony Grammy Noah Georgeson (znany ze współpracy z Joanną Newsom, Devendrą Banhartem czy The Strokes) i m. in. znana z Warpaint perkusistka Stella Mozgawa. Teksty o namiętności, miłosnym szaleństwie, ale i o kuszącej otchłani śmierci. „Clashes” jest jak układanka, która wymaga czasu i nie zdradza swoich walorów, gdy patrzymy na garść rozsypanych elementów. Która zaskakuje, gdy pierwsze puzzle zaczynają do siebie pasować i zachwyca, gdy wszystkie trafiają na swoje miejsce, a naszym oczom ukazuje się pełny obraz.

Clashes Tour to koncerty w niezwykłych miejscach. Gwarancją wyjątkowej oprawy trasy są piękne sale. Dodatkowo na scenie pojawi niecodzienny duży skład. Do zespołu dołączą m. in. instrumenty dęte i smyczkowe, a na niektórych koncertach nawet organy.

Posłuchaj / ściągnij "Clashes": https://Brodka.lnk.to/ClashesFA

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK