Biletomat Koncerty BRODKA Clashes Tour

Koncerty: BRODKA Clashes Tour

Bilety na koncert

BRODKA Clashes Tour

termin

Pt, 28 października 2016 godz. 20:00

miejsce

Filharmonia im. H. Wieniawskiego
ul. M. Curie-Skłodowskiej 5, 20-029 Lublin

organizator

Good Taste Production sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Strefa C

Strefa C

dostępna do
Czw, 22 wrz 2016 10:03

79 PLN

Wyprzedane


Strefa B

Strefa B

dostępna do
Czw, 22 wrz 2016 10:03

99 PLN

Wyprzedane


Strefa A

Strefa A

dostępna do
Czw, 22 wrz 2016 10:03

119 PLN

Wyprzedane 

📄Brodka promuje album 'Clashes' w Lublinie

BRODKA

Good Taste Production zaprasza na trasę koncertową BRODKA Clashes Tour, promującą najnowszy album artystki. Materiał z „Clashes” usłyszeć będzie można już 28 października w Filharmonii Lubelskiej!

"Clashes" to metafizyka i zmysłowość. Posępne, kościelne organy i pełen wigoru punk rock. Płytę produkował nagrodzony Grammy Noah Georgeson (znany ze współpracy z Joanną Newsom, Devendrą Banhartem czy The Strokes) i m. in. znana z Warpaint perkusistka Stella Mozgawa. Teksty o namiętności, miłosnym szaleństwie, ale i o kuszącej otchłani śmierci. „Clashes” jest jak układanka, która wymaga czasu i nie zdradza swoich walorów, gdy patrzymy na garść rozsypanych elementów. Która zaskakuje, gdy pierwsze puzzle zaczynają do siebie pasować i zachwyca, gdy wszystkie trafiają na swoje miejsce, a naszym oczom ukazuje się pełny obraz.

Clashes Tour to koncerty w niezwykłych miejscach. Gwarancją wyjątkowej oprawy trasy są piękne sale. Dodatkowo na scenie pojawi niecodzienny duży skład. Do zespołu dołączą m. in. instrumenty dęte i smyczkowe, a na niektórych koncertach nawet organy.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK