Biletomat Brodka rusza w trasę po Polsce - bilety Brodka Tour - GDAŃSK

Koncerty: Brodka Tour - GDAŃSK

Bilety na koncert

Brodka Tour - GDAŃSK

termin

Czw, 07 Grudzień 2017 godz. 20:00

miejsce

Stary Maneż
ul. Słowackiego 23, Gdańsk

organizator

Good Taste Production sp. z o.o.

Bilety


Standard (miejsce stojące)

I PULA

dostępna do
Czw, 28 wrze 2017 13:54

55 PLN

Wyprzedane


Standard (miejsce stojące)

II pula

dostępna do
Czw, 07 gru 2017 12:00

75 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Monika Brodka wystąpi w Gdańsku

MONIKA BRODKA
BARBARA WROŃSKA

start: 20.00

Po zagraniu w ciągu ostatniego roku dwóch tras koncertowych promujących ostatnią płytę CLASHES, które odbyły się najpiękniejszych salach filharmonijnych i teatralnych w Polsce i to w 12-osobowym składzie, Brodka wraca do klubów! Zimowa trasa nazwana po prostu BRODKA TOUR to koncerty przekrojowe, na które składać się będą piosenki z 3 ostatnich wydawnictw. Jak zwykle u Brodki z pewnością możemy się spodziewać przearanżowanych wersji, niespodziewanych zwrotów akcji i pięknej oprawy wizualnej.
 
Brodka mówi o zbliżających się koncertach: "Sama nie mogę się doczekać tej klubowej energii która nas czeka. Dawno nas nie było w takiej odsłonie. Już myślimy czym Was i siebie zaskoczyć..."

Na wszystkich koncertach poprzedzać Brodkę będzie Barbara Wrońska ze swoim premierowym solowym projektem. 
"Miałam przyjemność usłyszeć część płyty Basi przedpremierowo i zachwyciłam się jej oryginalnością i świetnymi tekstami. Bardzo cieszę się na tę wspólną podróż przez Polskę." mówi Monika.

*Barbara Wrońska
Wokalistka, multiinstrumentalistka, autorka tekstów. Od wielu lat współtworząca zespół Pustki. Połówka siostrzanego duetu Ballady i Romanse. Sama komponuje i sama aranżuje muzykę.
Po latach pracy zespołowej postanowiła zaprezentować swój całkowicie autorski, solowy materiał, którego jest również producentem. 
Już w październiku będzie można usłyszeć pierwszy singiel zapowiadający płytę będącą bardzo osobistą wypowiedzią artystki.

Zamów bilet już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Brodka rusza w trasę po Polsce - bilety

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.