Biletomat Koncerty Brudna Rap GRA x VNM & Dj Pac1 & Dj Seli x soundsystem

Koncerty: Brudna Rap GRA x VNM & Dj Pac1 & Dj Seli x soundsystem

Bilety na koncert

Brudna Rap GRA x VNM & Dj Pac1 & Dj Seli x soundsystem

termin

So, 09 kwietnia 2016 godz. 21:00

miejsce

Lux Club
ul. Królowej Jadwigi 9, 87-100 Toruń

organizator

Lux Club

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 09 kwi 2016 16:00

20 PLN

Wyprzedane 

📄Brudna Rap GRA czyli obłędne brzmienia płynące z głośników.

VNM & Dj Pac1 & Dj Seli

Noc pełna czarnych brzmień począwszy na klasykach, kończąc na obecnie obowiązująych muzycznych trendach.

Dobra, CZARNA impreza nie może obyć się bez osoby prosto z czołówki polskiej sceny hh. Wpada do nas VNM, klimat wszystkim znany, odepniemy, aż miło! Nawinie, wypije.. wyczuwam PIĘKNY LOT!

Rezerwacja stolików w klubie odbywa się na zasadzie wcześniejszej wpłaty 10zł/os. Wpłata jest bezzwrotna.
Zapraszamy do rezerwacji: 517 393 221

Na GRAMOFONACH : Dj Seli & Dj Pac1 // Muzyczne ZŁO

Still BANGING!

----------------------------------------------------------------------------
VNM - ochodzi z Elbląga i jest uważany przez wielu za jednego z najlepszych raperów w kraju. Albumy, które nagrywał, nie ukazywały się w oficjalnym sklepowym obiegu. Pierwsze płyty nie wydostały się poza grono jego przyjaciół i wspólników w zajawce. W swoich kawałkach VNM stawia na skomplikowane schematy rymów, zabawę słowem i oryginalne flow. Wychodzi z założenia, że jako raper musi wciąż poszukiwać nowych rozwiązań wokalno-rytmicznych, a nie tylko umieć „nawinąć pod każdy bit”. Inspiruje się głównie dokonaniami artystów zza oceanu, takich jak: Papoose, J. Cole, Kendrick Lamar, Emilio Rojas i inni.

GRAMOFONY :
xx Dj Seli xx
DJ SELI ! reprezentant Torunia obecnie mieszkający w Gdańsku.
Jeden z bardziej rozpoznawalnych "Partyrockerów" w Polsce.Swoją historię z muzyką zaczął w 2006r.i do dziś gra regularnie imprezy w klubach na terenie całej Polski.Jego styl grania setów jest bardzo elastyczny,oscyluje między bangerami obecnych czasów a kultowymi utworami jest również jednym z pionierów Trapowych imprez w kraju a w jego setach można usłyszeć mieszanki takich gatunków muzyki jak:Hip Hop,House,Trap,twerk,Dubstep. Na swoim koncie ma niezliczoną ilość zagranych imprez i koncertów w Polsce jak i za granicą.

xx Dj Pac1 xx
Dj Pac1 turntablista ,muzyk od niedawna tez producent.Czlonek Dsc i Bass Pushers. Jego osobowoć twórcza jest zakorzeniona w starym dobrym i bardzo szeroko pojętym hip hopie, funku którego znanym i szanowanym twórcą był już wiele lat temu. Dzięki ogromnemu stażowi i konsekwencji w treningach oraz ciągłemu rozwojowi jego horyzonty muzyczne i twórcze rozwinęły się o wiele dalej niż sam pewnie mógłby przypuszczać . Umiejętności pozwolily na wygranie wielu konkursow dj'skich , oraz zainspiwowały i inspirują do dziś niejednego dj'a w Polsce.Ostatnie 6 lat spedzil w Londynie grajac w wielu czolowych klubach(Cargo ,Mass ,The Pool .Cafe1001,Rhythm Factory) Po powrocie do Polski jest rezydentem w klubie Soda w Bydgoszczy i W toruniu oraz cisnie bassem na terenie calego kraju. Muzyka to iscie taneczny mix poczawszy od Funk,Soul, ,Rap,R'nB przez Muzyke bassowa i nowoczesna elektronike

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK