Biletomat Koncerty Elbląg BUDZIMY ELBLĄG z Braćmi Figo Fagot!! Nowa Sala Koncertowa (były Pujan)

Koncerty: BUDZIMY ELBLĄG z Braćmi Figo Fagot!! Nowa Sala Koncertowa (były Pujan)

Bilety na koncert

BUDZIMY ELBLĄG z Braćmi Figo Fagot!! Nowa Sala Koncertowa (były Pujan)

termin

So, 23 kwietnia 2016 godz. 19:00

miejsce

Pub Sąsiedzi
1 Maja 48, 82-300 Elbląg

organizator

Pub Sąsiedzi

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pt, 22 kwi 2016 23:59

37 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Bracia Figo Fagot!

Bracia Figo Fagot

Ten zespół to fenomen.

Początkowo istniał w tylko w TV, ale na prośby fanów nagrał płytę i zaczął grać prawdziwe koncerty.
Alternatywne dico polo grupy zaczęło przyciągać na ich występy tłumy..
Już 23 kwietnia Bracia Figo Fagot ponownie zagrają w Elblągu, aby raz jeszcze porwać tłum w rytm Bożenki, Pisarza Miłości, czy Ooooo kończy się już noc.

Zespół Bracia Figo Fagot powstał we wrześniu 2010 roku na potrzeby serialu Kaliber 200 Volt, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii. Tworzą go „Figo - Fabian Barłoś“, czyli Piotr Połać (wokal, teksty) oraz „Fagot - Szymon Filip Barłoś“, czyli Bartosz Walaszek (keyboard, wokal, teksty).

21 maja 2012 roku nakładem S.P. Records ukazała się debiutancka płyta zespołu, zatytułowana Na Bogatości. Album zawierał utwory znane z serialu Kaliber 200 Volt w nowych aranżacjach, a także premierowe kompozycje. Płyta jeszcze tydzień przed premierą znalazła się na pierwszym miejscu przedsprzedaży EMPIK.com w rankingu TOP 50. Singlem promującym wydawnictwo był utwór Bożenka, do którego teledysk obejrzało już ponad 15 milionów użytkowników kanału Youtube.

5 października 2013 na sklepowych półkach pojawił się drugi krążek kapeli, zatytułowany Eleganckie Chłopaki, na którym gościnnie wystąpił Czesław Mozil. Album, podobnie jak jego poprzednik, przypadł do gustu publiczości, która wypełniała po brzegi każdą salę, w której grali Bracia Figo Fagot.
Trzeci studyjny album braterskiego duetu, Discochłosta, wydany został jesienią 2014 roku. Krytycy nie pozostawili na nim suchej nitki, ale opinie fanów zespołu oraz atmosfera na koncertach świadczą o tym, że Bracia Figo Fagot jeszcze długo ze sceny nie zejdą.

W 2015 roku zespół nie próżnował i wydał kilka nowych singli - Polska, Trzech króli, Lato i Morze czy Dziewczyna zawistna.

Utwory te są przedsmakiem kolejnej płyty, która pojawi się na sklepowych półkach jesienią 2016 roku.

Na koncert w nowej sali koncertowej Sąsiadów, który odbędzie się 23 kwietnia, formacja Bracia Figo Fagot przygotowuje specjalną niespodziankę. A znając ich pomysłowość, może być ciekawie.

Masz ochotę na współpracę???!!
Napisz i zagraj support przed Braćmi Figo Fagot!!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK