Biletomat Koncerty BUSLAV + Mynth (Open Stage)

Koncerty: BUSLAV + Mynth (Open Stage)

Bilety na koncert

BUSLAV + Mynth (Open Stage)

termin

Pt, 07 października 2016 godz. 20:00

miejsce

Klub Stodoła
ul. Batorego 10, 02-591 Warszawa

organizator

Stodoła

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 06 paź 2016 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 07 paź 2016 15:56

40 PLN

Wyprzedane 

📄Buslav wystąpi w Stodole

BUSLAV
Gość specjalny: MYNTH

otwarcie drzwi – 19:00
start koncertu – 20:00

Buslav to multiinstrumentalista, kompozytor i twórca tekstów. Wieloletnie i międzynarodowe doświadczenie muzyczne przyczyniło się do powstania jego autorskiego projektu. Organiczny charakter twórczości Buslava jest wynikiem
świadomego, szczerego oraz osobistego podejścia do muzyki. Zbliżający się  debiutancki album to projekt odwagi przekroczenia osobistych granic. To opowieść o emocjach, ludzkiej ciekawości i doświadczeniach ujętych w niebanalne dźwięki.

W dniu koncertu, 7 października na rynku pojawi się debiutancki album artysty zawierający 10 wyrazistych i soczystych kompozycji z gatunku elektronicznego i akustycznego popu.

Jako gość specjalny podczas koncertu wystąpi Mynth.

Mynth to elektroniczny duet założony w Wiedniu przez rodzeństwo Mario i Giovannę Fartacek. Bliźnięta dzielące ze sobą całe życie postanowiły także rozpocząć wspólną karierę, co zaowocowało założeniem zespołu. Ich muzyka to miks trip-hopowych beatów z analogowymi syntezatorami, a wokalizy charakteryzują się delikatnością a zarazem wysokim poziomem emocjonalności. Pierwsza EP-ka duetu, „Polar Night”, została nagrana i wyprodukowana w trakcie srogiej norweskiej zimy, co zostawiło swoje piętno na materiale wydanym przez Seayou Records. Ta sama wytwórnia zajęła się również debiutanckim longplayem „Plaat ||”, który zyskał uznanie na austriackiej scenie. Po sukcesie i obwieszczeniu jednymi z najciekawszych debiutantów roku 2015, Mynth obecnie grają za granicą, dzieląc się swoją muzyką ze słuchaczami z kolejnych krajów.

ZAPRASZAMY

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK