Biletomat Koncerty Calvin Love

Koncerty: Calvin Love

Bilety na koncert

Calvin Love

termin

Wt, 26 lutego 2019 godz. 20:00

miejsce

BARdzo Bardzo
ul. Nowogrodzka 11, 00-513 Warszawa

organizator

Automatik

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 26 lut 2019 16:00

30 PLN

Wyprzedane 

📄Calvin Love wystąpi w Warszawie!

Calvin Love

Jego melancholijne piosenki najlepiej brzmią nocą: na pustej autostradzie lub przy zadymionym barze.

Calvin Love, kanadyjski singer-songwriter, który supportował m.in. koncerty Maca DeMarco zagra w Warszawie 26 lutego w klubie BARdzo Bardzo.

Kocha Jima Jarmuscha i Davida Lyncha, kumpluje się z DeMarco i Seanem Nicholasem Savage’m, właśnie wydał świetny album „Highway Dancer”, o którym popularny nowojorski blog Brooklyn Vegan pisał. „ewokuje późne noce na pustej drodze lub miejskie ulice po deszczu rozświetlone neonami”.
Calvin, urodzony w Edmonton, mówi: „zdecydowałem, ze muzyka będzie dla mnie sposobem widzenia świata. Zabiera mnie w miejsca, do których inaczej nigdy bym nie dotarł”. W wieku 18 lat przeniósł się do Europy, kilka lat spędził w Los Angeles, kolejne kilka podróżując, grając i swą historię dokumentując na polaroidach. Love przyznaje, że kocha zarówno Neila Younga jak i Orchestra Baobab ale nie wypiera się, gdy jego opowieści przyrównuje się do mrocznych historii z „Nebraski” czy „Darkness At The Edge Of Town” Bruce’a Springsteena. Jego nastrojowy, nocny lo-fi indie pop roztacza też aurę jaką znamy z płyt Lou Reeda, Smoga (Billa Callahana) czy Kurta Vile’a. Bliskie jest mu także wszystko, co wydaje jego rodak i przyjaciel Sean Nicholas Savage. Mac DeMarco, z którym sie koleguje zabrał go na wspólne koncerty. Love - nie tylko świetny kompozytor, ale też wokalista, crooner i koncertowy „klimaciarz” nie obraziłby się pewnie na odniesienia do Franka Sinatry z „In The Wee Small Hours” czy nawet Chrisa Isaaka. W końcu to muzyka z beatnikowskiego snu - melancholijna Ameryka, której smutek nie odbiera głodu życia. Męskie opowieści o życiu na marginesie, nie pozbawione nadziei i tęsknot. Calvina usłyszymy w Bardzo Bardzo 26 lutego.

https://youtu.be/kYz-J9AOpVc

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK