Biletomat Koncerty Cancer Bats

Koncerty: Cancer Bats

Bilety na koncert

Cancer Bats

termin

Pon, 08 lutego 2016 godz. 19:00

miejsce

Hydrozagadka
ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Nd, 07 lut 2016 23:59

45 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Pon, 08 lut 2016 16:00

50 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Koncert Cancer Bats w warszawskiej Hydrozagadce

Cancer Bats

Agencja Go Ahead z przyjemnością zaprasza na koncert Cancer Bats! Zespół zobaczyć będzie można 8 lutego 2016 w warszawskiej Hydrozagadce.

wejście: 19:00
start: 20:00

Cancer Bats to formacja dobrze już znana polskiej publiczności, przede wszystkim ze świetnych koncertów. Ostatnio zespół można było zobaczyć w kwietniu tego roku, na wspólnym koncercie z While She Sleeps, Hundredth i Oathbreaker.

Cancer Bats pochodzą z Kanady, a stały skład zespołu wykrystalizował się w 2007 roku. Mimo wielu nominacji i zdobytych nagród, członkowie zespołu na każdym kroku podkreślają swoje punkowe korzenie i dbają o bliski kontakt z fanami, dzięki czemu ich koncerty gromadzą coraz większą publiczność. Zespół ma na koncie pięć płyt: „Birthing the Giant”, „Hail Destroyer”, „Bears, Mayors, Scraps & Bones”, „Dead Set on Living” i wydaną w marcu tego roku “Searching For Zero”.

Od premiery nowego albumu Cancer Bats intensywnie koncertują – aktualnie, po krótkiej trasie na zachodzie Europy zespół odpoczywa i przygotowuje się do wyjazdu do Australii, a na początek przyszłego roku została już ogłoszona trasa Destroy The United Kingdom, w ramach której muzycy spędzą cały styczeń na objeździe Wysp Brytyjskich. Warszawski koncert jest z kolei jednym z przystanków na trasie Destroy Europe.

Zapraszamy!

Zamow bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK