Biletomat Koncerty Poznań Carpark North

Koncerty: Carpark North

Bilety na koncert

Carpark North

termin

Śr, 21 października 2015 godz. 19:00

miejsce

Pod Minogą
Nowowiejskiego 8, 61-647 Poznań

organizator

Go Ahead

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Wt, 20 paź 2015 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
Śr, 21 paź 2015 16:00

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Carpark North w klubie Pod Minogą!

Carpark North

Agencja Go Ahead zaprasza na koncert zespołu Carpark North! Duńczyków będzie można zobaczyć 21 października w poznańskim klubie Pod Minogą.

wejście - 19:00, start - 20:00

Grupa powstała w 1999 roku w Aarhus jako trio i w niezmienionym składzie działa do dziś. Carpark North tworzą Lau Højen (wokal, gitara), Søren Balsner (bas, syntezatory, wokal) i Morten Thorhauge (perkusja). Zespół ma na swoim koncie sporo sukcesów – m.in. nagrodę Danish Music Awards za najlepsze video (klip do utworu „Human”), a także kontrakt płytowy z Sony Music. W tym roku ukazał się ich najnowszy album – „Phoenix” – na którym usłyszeć można m.in. Sandrę Nasic, doskonale znaną fanom Guano Apes. To piąta płyta w dorobku zespołu, po świetnie przyjętych debiutanckim „Carpak North” czy przebojowym „Lost” z 2010 roku. W swojej twórczości trio łączy uwielbienie do brzmień elektronicznych i stricte rockowych, wśród swoich inspiracji muzycy wymieniają obok siebie Police, Jeana Michela Jarre, Bjork czy…Coldplay.
Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.